Sprzedam bilety do Paryża

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
Mam do zaoferowania 2 bilety w obie strony relacji Wrocław-Paryż(beauvais), Paryż(beauvais)-Wrocław, termin 22 czerwca wylot - 26 czerwca powrót,
cena biletów dla dwóch osób wynosi 700 zł (w tym wliczone zmiana godności, ubezpieczenie i jeden bagaz rejestrowany)

moje [gg]

Moge wystawić aukce na allegro:)

pozdrawiam
Albo pomylilas sie w obliczeniach albo nie jestes do konca uczciwa. Sama zmiana nazwisk w przypadku dwoch osob kosztowalaby 720zl, czyzbys wiec chciala jeszcze doplacic do biletow?
Opłata za zmianę nazwiska za pasażera wynosi - 180 zł.
Nie wiem skąd Ci się wzieło te 720 zł za samą zmianę nazwiska...
180zl to oplata za pojedynczy lot za pasazera. W tym wypadku nazwisko trzeba by zmienic 4 odcinkach, stad 720zl. Tak samo jest z bagazem. 68zl, to oplata za pojedynczy lot, wiec w dwie strony bagaz rejestrowany kosztuje 136zl.
Zmiana nazwiska dotyczy kazdego lotu? Oo

to czyli jestem w dupę tą całą kase jak nie mogę lecieć bo tak naprawdę nic się nie opłaca to jest normalnie śmieszne
a i jeszcze jedno ja jestem pan bambochcropla a nie pani bambochcropla :P
No tak niestety jest z tymi tanimi liniami. Ja kiedys kupilam bilety na lot do Paryza liniami Air Polonia, ktore 2 tygodnie pozniej oglosily bankructwo i stracilam 600zl.
To faktycznie beznadziejnie :S Ale zawsze możesz jeszcze zadzwonić się dokładniej zapytać, bo ostatnio np. zmienili wagę bagażu, a na stonie pisało co innego...
Temat przeniesiony do archwium.