mp3 audio francuski Callan

Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 135
Jeżeli to jeszcze aktualne to ja też poprszę o przesłanie tych materiałów z fracuskiego. Z góry dziękuję
[email]
Witam
Chcialbym nabyc materialy do francuskiego metoda callana ( speak.pl - 4x szybciej).
Probowalem kupic ze strony www.speak.pl ale niestety nie ma takiej mozliwosc poniewz sa one dostepne tylko dla uczniow tej szkoly. Ksiazki sa w cenie do 20 zl za poziom i audio CD cos podobnie.
Jezeli ktos posiada te materialy lub ma mozlowosc posiadania tych materialow prosze o kontakt na [email]
Zaplace kazda rozsadna cene za te materialy.

pzdr

a ja w tym temacie polecam B.Pawlikowska Callan to dokladnie nie jest,ale pewien mix chyba z Assimilem i Pimsleurem ;D w kazdym razie metoda rownie bezbolesna
czesc !
tez chcialabym nabyc te materialy.... [email]
jesli to jeszcze aktualne
z gory dziekuje :)
edytowany przez iwcia1144: 02 lip 2011
ja również poproszę te pliki mp3 na maila : [email]
dziękuję o ile to jeszcze aktualne :)
Bardzo proszę o te pliki . Wyjeżdżam za miesiąc do Belgii. [email]
Czesc,

Siedze w teraz w Belgi i tez fajnie byloby cos wiedziec co do Ciebie mowia, bardzo poprosze o jakies materialy.
Witam,
Jeśli to możliwe proszę o udostępnienie mi tych materiałów na maila: [email]
Bardzo mi zależy, bo chę dołączyć do grupy i muszę nadrobić materiał. Z góry dziękuję:)
Hej! Ja też bym bardzo prosiła o przesłanie tych materiałów. Z góry bardzo dziękuję! Moj email: [email]
Bardzo bym prosił o te pliki, zaczynam się uczyć fr, będzie mi to przydatne. falkowskiadam@.pl
witam. bardzo proszę o przesłanie materiałów do nauki franc. metodą callana wraz z mp3. mój adres e-mail: [email] . z góry wielkie dzięki dobrzy ludzie. pozdrawiam, adam
Witam, ja również bardzo proszę o te pliki. Bardzo mi na nich zależy. Mój e-mail : [email] Z góry bardzo dziękuję!
Ciao,
Jakby można to ja także poproszę te materiały. Jestem właśnie na ERASMUSIE we Włoszech i jako kurs wziełam sobie francuski od podstaw. Wiadomo włosi mają łatwiej, więc ja musze nadganiać. Dziekuje z góry za pomoc. A tutaj mój e-mail: [email]
Ja też dołączam się do prośby o przesłanie Callana po francusku na maila: [email]
i dostaliscie materialy ??
Ja nie :(
witam serdecznie,
jeśli to wciąż możliwe,
również poproszę o te materiały (:
mail: [email]
A czy ja tez bym się załapała?
[email]
Szkola Speak .pl w Warszawie zaczela sprzedawac ksiazki i CD do callana francuskiego.
Jedynym problemem jest to ze sprzedaje je ona tylko szkola jezykowym ktore wykupia licencje.
Zna ktos moze taka szkole ktora kupila ta licencje i od ktorej mozna by zakupic te materialy?
prosze o info na emial: [email]
I ja byłabym bardzo wdzięczna, gdyby ktoś był tak miły i przesłał materiały na [email] :)
;)

Witam,prosiłabym o materiały metodą Callana/Direct język francuski,jeśli ktoś posiada i mógłby przesłać.Chętnie odkupie książke-metoda Callana speak.pl jesli ktoś posiada,najlepiej wszytskie części. Dziękuje [email]
Ja także chciałam poprosić o przesłanie mi materiałów z francuskiego. To baaaardzo pilne:) mój mail [email]
Dziękuje z góry!
Jeśli to nie kłopot, to również prosiłabym o te materiały do szybkiej nauki francuskiego na e-mail: [email] Z góry serdecznie dziękuję :)
edytowany przez goskaf-m: 02 mar 2012
Cytat: goskaf-m
Jeśli to nie kłopot, to również prosiłabym o te materiały do szybkiej nauki francuskiego na e-mail: [email] Z góry serdecznie dziękuję :)
witam,

ja też bardzo poproszę o materiały do szybkiej nauki francuskiego, mój mail: [email] Bardzo dziękuję :)
no to sie dolacze ^^

[email]

dziekuje bardzo :)
Witam
Też bym chciała te materialy do nauki francuskiego, możecie przesyłać wszystko co macie
[email]
dziękuje
Witam. Bardzo bym prosiła o pomoc:( Za 2 msc jadę do Francji, ni w ząb nie znam francuskiego:( Prosiłabym kogoś sympatycznego o materiały. W necie jest tego wszystkiego w brud i już się gubię... [email] Dzięki, pozdrawiam Mila
Jak bym mógł prosić o materiały speak.pl na język francuski (poziom 3 i 4) na maila u.szymanska1[malpka]gmail[kropka]com
Z góry dziękuje!!!
Btw, ktoś w ogóle je dostał?
Witam
czy też mogłabym prosić o materiały do nauki języka francuskego
mój email [email]
Dziękuję z góry
Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 135

« 

Nauka języka

 »

Pomoc językowa