mp3 audio francuski Callan

Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 135
a czy i ja by mogła poprosić o to cudo?? [email]
wielkie i ogromne dzięki :D
Też bym prosił [email]
No Ja tez bym bardzo prosił.Z góry dziękuje. [email]
również bardzo proszę o podręczniki oraz mp3 do nauki francuskiego, mam nadzieję że są od podstaw:) mój e-mail: [email]
będę bardzo wdzięczna za ich przesłanie
Salut!

Ja tez poprosze jezeli jest taka mozliwosc. Moj mail [email]

Merci
również bardzo proszę o te materiały
[email]
dzięki!!!!!!!!
Proszę o przesłanie materiałów na mojego maila
[email]
z góry WIELKIE DZIĘKI :)
ja też bym prosiła
[email]
Witam wszystkich. Czy ktoś byłby tak miły i przesłał mi materiały - mp3 i podręcznik do nauki francuskiego metodą Callana na mój mail : [email]
Z góry dziękuję

Witam, jestem tutaj nowa. z Francuskim nie miałam nigdy nic doczynienia, jednak bardzoe bym chciała chociaż spróbować.. nie wiem jaka literatura i audiobooki są dobre dla początkującego, jeśli byłby ktoś tak miły i wysłał mi jakieś materiały, bedę po stokroć wdzięczna!!. Pozdrawiam i zostawiam maila: [email]
Witam serdecznie! :) Jestem nową forumowiczką i byłabym bardzo wdzięczna komukolwiek, kto mógłby mi przesłać owe nagrania mp3 razem z podręcznikiem na e-mail : [email]
Z góry od razu dziękuje i pozdrawiam wszystkich! :))
bardzo prosze jesli moze o te materialy: [email]
Witam serdecznie! :)
Przyłączam się do prośby, będę bardzo wdzięczna komukolwiek, kto mógłby mi przesłać nagrania mp3 razem z podręcznikiem do nauki francuskiego na e-mail : [email]
Pozdrawiam:)
hej, sprawdzcie mp3 do nauki jezykow w tym Francuskiego na book2 http://www.goethe-verlag.com/book2/PL/index.htm Ciekawa jestem co mylicie na temat tej stronki?
ja również baaardzo bym prosiła o podręczniki oraz mp3 do nauki francuskiego - [email]

dzięki serdeczne! pozdrawiam
Ja też bardzo poproszę [email]
Hej! Ja też prosiłabym o pomoce do francuskiego, mój adres: [email]
Jeśli mogę to też proszę [email]
Witam! mogę tez prosić o przesłanie mi francuskiego także mp3- [email]
Jeśli to nadal aktualne, to ja również poproszę tą książkę w PDFie i mp3. Z góry wielkie dzięki! Mój adres [email]
Zajrzyjcie na

http://chomikuj.pl/www.francuski24.com

są tam mp3, odsłuchy, filmy, ćwiczenia do wydruku....zresztą co ja będę pisąc, zajrzyjcie
Zajrzyjcie na

http://chomikuj.pl/www.francuski24.com

są tam mp3, odsłuchy, filmy, ćwiczenia do wydruku....zresztą co ja będę pisąc, zajrzyjcie
jma poleca stronke precyl.pl są audiobooki i inne programy do koloru do wyboru
tym którzy umieją angielski polecam stronę frenchpod.com
można zciągnąć lekcje o różnym poziomie zaawansowania, w podstawowym jest dialog a potem omawiają słówka z tego dialogu, w tych bardziej zaawansowanych są dialogi tylko po francusku
trzeba sie zarejestrować i jest 7 dni gratis korzystanie wiec mozna sobie pościągać lekcje
jeśli można, to ja tez proszę o materiały [email] z góry dziękuję
1. Quel groupe? 2. Quel domaine? 3. Quel contrôle? 4. Quel parti?
5. Quel rôle?
6. Quel anniversaire? 7. Quel visa?
8. Quel village? 9. Quel gant?
II. Répondez selon le modele:
Quel groupe? a) Un petit groupe. b) LJn grand groupe.
1. Quel livre?
2. Quel contrôle? 3. Quel rôle?
4. Quel fusil?
5. Quel village?
6. Quel anniversaire' 7. Quel parti?
Nie uczę się długo francuskiego ale wydaje mi się że w wszystkich tych zdania powinniem byc dodany rodzajnik do rzeczownika. Poza tym jest do ściągnięty z sieci podręcznik Stawińska Repetytorium więc, uważajcie
Witam jesli ktos posiada materialy do francuskiego speak up 4X szybciej to prosze o kontakt na [email] jestem w stanie za nie zapłacic normalna cene czyli 15 zl / ksiazka
Czy ja też mogę prosić o materiały, mój adres [email]
Witam ja też prosiłabym o wysłanie materiałów z języka francuskiego również takich żebym mogła nagrać i słuchać albo z wymową na e-mail [email] z góry dziękuję
edytowany przez Basia2602: 02 mar 2011
Witam, ja także prosiłabym o przesłanie tych materiałów do nauki francuskiego. Z góry dziękuje. Mój mail : [email]
Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 135

« 

Nauka języka

 »

Pomoc językowa