podpiszcie petycje o loty bezposrednie do polski, link w tresci

Temat przeniesiony do archwium.
http://strefapl.com/PL/strefa-aktualnosci/francja/799-bezposrednie-loty-do-polski
Dobra inicjatywa. Popieram mimo, że mieszkam koło Lyonu wypełnię tą petycję licząc, że jak gdzieś uda się zoorganizwać loty poza Paryżem to poźniej będzie łatwiej w innych regionach próbować coś działać. Powodzenia !!!
Fajna sprawa. Ale zawsze musi wkraść się odrobina prywaty... Z "carrefour de l'Europe", czyli ze Strasburga, nie da się dolecieć praktycznie nigdzie w rozsądnej cenie! Nie można pomarzyć nawet o locie do Berlina, skąd można by się przesiąść. Aby dostać się gdziekolwiek, trzeba najpierw odbyć podróż do Niemiec lub do Szwajcarii, i stamtąd ewentualnie dostać się do jakiejś Warszawy czy Krakowa... ehhh...
Od pazdziernika z lotniska Bâle-Mulhouse mozna bezposrednio leciec do Krakowa z easyJet
Ja bardzo bym prosila ,zeby wszyscy podpisali petycje, nawet Ci ktorzy niekoniecznie z tego skorzystaja.Rozumiem ,ze z Mulhause moze i sa loty bezposrednie, ale dla kogos takieko jak ja kto mieszka w Bayonne Tuluza jest super rozwiazaniem. Nie bede musisla np "tluc " do Paryza , a z Paryza na Beauvais.Dzieki i pozdrawiam:)
Cytat: bredele
Od pazdziernika z lotniska Bâle-Mulhouse mozna bezposrednio leciec do Krakowa z easyJet

Tak, ale stamtąd do domu mam 647 km pociągiem;)
Powodzenia w inicjatywie!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie