Polacy w Annency 74 i okolicach

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć! W lipcu przeprowadzam się do Annency. Dojeżdżam do mojego faceta, Francuza, który po paru latach mieszkania w Polsce zmienił pracę i wrócił w rodzinne strony. Dla mnie to ciężka próba. A na pewno będzie mi brakowało towarzystwa! Chętnie nawiążę kontakt z Polakami mieszkającymi w Annency! pozdrawiam! Ania
Czesc,
Chetnie nawiaze z toba kontakt. Zawsze fajnie wyjsc z kims na kawe, czy po prostu porozmawiac po polsku. Moj facet tez jest francuzem i czasem brakuje mi polskosci..
Pozdrawiam
Matko, czemu ja piszę Annency zamiast Annecy! Zamroczenie! Warto by zapamiętać nazwę miejsca, w którym się będzie mieszkało.
Cytat: Aneczka74
Matko, czemu ja piszę Annency zamiast Annecy! Zamroczenie! Warto by zapamiętać nazwę miejsca, w którym się będzie mieszkało.
Witam Aneczko Annecy to przesliczna miejscowosc ktora poznala jako pierwsza we francji taka mala Wenecja z mezem tez francuzem lubimy wyskoczyc czasami moze jak bys chciala porzemy sie spotkac gdzies na lodach .pozdrawiam Agnieszka
witajcie ! ja mieszkam w okolicach Annecy i również z miłą chęcią poznam polskie koleżanki ! :)
Hej. Ja mieszkam w Cruseilles - jakieś 20 km od Annecy i również brakuje mi spotkania i pogadania w naszym języku :)
Witam wszystkich serdecznie. Z mężem mieszkamy w St Bernard też niedaleko Annecy. Jesteśmy tu od 3 tygodni. I próbujemy stworzyć nasze małe gniazdko i nową bazę znajomych. też się chętnie dołączymy.. pozdrawiamy
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Le francais juridique

 »

Le francais juridique