Winobranie 2012

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 36
poprzednia |
Witam. Chciałabym się wybrać w tym roku pierwszy raz na winobranie. Ma ktoś może sprawdzone przez siebie namiary? Byłabym bardzo wdzięczna :)
Pozdrawiam!
mam namiary.wiesz ze to jest okolo tygodnia -10 dni pracy?
A ile mozna zarobic przez ten czas?
zależy gdzie trafisz ale z doswiatczenia wiem ze tak od 800 euro do 1500
Hey:) Posiada ktoś pewne namiary na winobranie w tym roku?? Bardzo dobrze znam francuski, jeli w czymś to miałoby pomóc. Możliwość zwerbowania kilku osob. Mój e-mail [email]
Witam,
szukam jakichkolwiek namiarów na winobranie albo inne prace fizyczne we francji.
Będę bardzo wdzięczny za kontakt na [gg] albo maila [email] ;)
[email] proszę też serdecznie o kontakt :-)
[email] proszę też :D
Jeżeli to jeszcze aktualne, też byłbym zainteresowany, a razem ze mną co najmniej 2 osoby, może więcej. [gg] , mail: [email]
edytowany przez klamca: 29 kwi 2012
Witam, razem z chłopakiem również jestem zainteresowana pracą. Jestem studentką filologii romańskiej. Proszę o kontakt: nr gadu: 5448072.

Pozdrawiam :)
Również będę zobowiązany za kontakt
Ja również jestem zainteresowana. Jest ze mną jeszcze jedna osoba. Będę bardzo wdzięczna za kontakt 888575934, [email]
również proszę o kontakt
Także poszukuję od miesiąca eferty na winobranie. Byłam dwukrotnie na malutkiej winnicy w oklicach Troyes i jest to super doświadczenie. Proszę o info (telefon, e-mail, aDRES ) , jeśli ktoś ma jakiś namiar ? Szukam coś na dłużej niż 4 dni.
Elka
[email]
Witam :) zgłaszam gotowość do podjęcia pracy przy winobraniu w dowolnym regionie Francji. Bardzo mi na tym zależy. Razem ze mną gotowość wyrażają dwie osoby. Czy mogłabym prosić o jakieś namiary, informacje? Z góry wielkie dzięki!
mail: [email]
gadu gadu: 7292156
Również jestem zaiteresowany pracą przy winobraniu, jeśli ktoś ma jeszcze miejsce, z góry dziękuję.
[email]
Witam,
mam na imię Aśka, wraz z koleżanką szukamy pracy i myślimy o winobraniu. Jeżeli miałby ktoś namiary na taką pracę byłybyśmy wdzięczne. Znajmośc języka to angielski, podstawy hiszpańskiego i czeskiego. Niestety francuski jeszczenie opanowany :). Kontakt [email] lub [gg]
Moze macie jakies oferty przy zbiorach w okolicach Lyonu. Z gory dziekuje oto moj email [email]
witam tez chcialbym pierwszy raz pojechac na winobranie ponoc fajna sprawa jesli ktos ma jakies miejsca wolne byloby fajnie bedzie nas dwojka ja i zona jestesmy z podkarpacia prosimy o odpowiedz na email [email]
Też chciałabym pojechać :-) jeśli ktoś ma namiary, to poproszę info na maila: [email]
Znam podstawy francuskiego.
Jestem Paweł, 22 lata, student i chętnie wyjadę na winobranie w tym roku. Poproszę informacje na maila:
[email]
Åšredniozaawansowany francuski, prawko B
Ja nie będę oryginalna - też jestem zdecydowana na wyjazd i poszukuję namiarów - najlepiej w Belgii, ale chętnie podejmę także pracę w każdym regionie Francji. Byłby ktoś tak życzliwy i podał namiary do sprawdzonych miejsc? Z góry wielkie dzięki, pozdrawiam - [email]
Chciałabym w tym roku wyjechac na winobranie, czy ktoś ma jakieś sprawdzone namiary?prosze o kontakt na [email]
Witam. Chciałabym też pojechać na winobranie do Francji. Byłby to mój pierwszy wyjazd na zbiory. Mieszkam w woj. podkarpackim i mam 45 lat. Z językiem francuskim miałam kontakt w szkole średniej więc znam go słabo.Gdyby znalazło się wolne miejsce to proszę o kontakt na maila [email]
hej mieszkam we Francji Toulon var 83 mam 22lata pracowałam jako pomoc w kuchni i sprzatałam w hotelu rowniez chetnie wybiorę sie na winobranie moj nr :[tel], email [email]
hej:) też wybieram się z koleżanką na winobranie tzn chciałabym się wybrać ale to jeszcze nic [email]
Mnie również zależy bardzo na wyjechaniu. Nie mam niestety żadnych kontaktów, ale jestem chętna działać, gdyby pojawia się jakaś oferta. Mój mail to: [email]
Byłabym baaaardzo wdzięczna za pomoc :)
mógłby ktoś podać namiary na winobranie nie ważne w jakim kraju prosze pilne :)) na adres [email]
Hej, ja również poprosiłabym o jakieś namiary na winobranie, bardzo mi na tym zależy nie tylko ze względu na pracę i płynące z tego korzyści materialne ale też ze względu na język, którego się uczę. mój adres: [email]
Witam ..
Dość oryginalna nie będę , ale jeśli ktoś ma jakiś namiar i np/lub szuka osób do kompletu na wyjazd na winobranie to ja bardzo chętnie , w sumie mogę skomplatować 2-3 osoby , jeśli będzie trzeba to również samochód . Jakiekolwiek info proszę na [email]
z góry dzięki i pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 36
poprzednia |

« 

Życie, praca, nauka

 »

Życie, praca, nauka