Dziewczyny we Francji

Temat przeniesiony do archwium.
Witam ; )

Jestem 18 letnim chlopakiem z Polski i w terazniejsze wakacje postanowilem ze wyjade do pracy wlasnie do Francji ;)
Wszytsko jest okej, procz jednego balastu ... czuje sie tu strasznie samotny :(
Nie umiem francuskiego jezyka na tyle by się dobrze komunikowac z innymi osobami a po angielsku sie troche wstydze ... (

ogolnie jestem niesmialy :p ) Czy jest może jakas wporzadku, kulturalna i mila dziewczyna wlasnie tu we Francji ? Najlepiej

gdyby to byly okolice Marsylii, ale jesli gdzies indziej to nie ma problemu, przeciez od czego mamy srodki transportu,

prawda? Potencjalnie zostaje tu na miesiac, a czas dla kogos takiego jak ja sie bardzo dluzy ... Jestem naprawde wporzadku

chlopakiem, ktory po prostu chcialby w wolnych chwilach pozwiedzac, pochodzic, porozmawiac by tu nie oszalec :p Zreszta

kazdy wie co mi teraz dolega hehe ;)
Jeśli jest taka kobitka, która to czyta, proszę o zostawienie jakiegos kontaktu, a napewno się odezwe ;)
Cytat: oosskkaarr
Witam ; )

Jestem 18 letnim chlopakiem z Polski i w terazniejsze wakacje postanowilem ze wyjade do pracy wlasnie do Francji ;)
Wszytsko jest okej, procz jednego balastu ... czuje sie tu strasznie samotny :(
Nie umiem francuskiego jezyka na tyle by się dobrze komunikowac z innymi osobami a po angielsku sie troche wstydze ... (

ogolnie jestem niesmialy :p ) Czy jest może jakas wporzadku, kulturalna i mila dziewczyna wlasnie tu we Francji ? Najlepiej

gdyby to byly okolice Marsylii, ale jesli gdzies indziej to nie ma problemu, przeciez od czego mamy srodki transportu,

prawda? Potencjalnie zostaje tu na miesiac, a czas dla kogos takiego jak ja sie bardzo dluzy ... Jestem naprawde wporzadku

chlopakiem, ktory po prostu chcialby w wolnych chwilach pozwiedzac, pochodzic, porozmawiac by tu nie oszalec :p Zreszta

kazdy wie co mi teraz dolega hehe ;)
Jeśli jest taka kobitka, która to czyta, proszę o zostawienie jakiegos kontaktu, a napewno się odezwe ;)

Obojetnie jaki wiek, byle bylo mozna sie normalnie gdzies przejsc, pozwiedzac, posmiac, wypic jakis soczek ... ech ;(
A dokad jedziesz do pracy/jaka to praca? (nie, nie jestem sexy francuzeczka XD)
widzę że ludzie w Marsylii chętni...Co innego w Lyon :) Pozdrawiam :)
czesc wie ktos morze czy w lionie morzna kupic jakos taniej papierosy jestem tu od niedawna
moze i mozna :)
morze baltyckie,morze czarne ,mozna kupic ,mozna pozyczyc ,marzenia ,dazenia a co wogole z tymi papierosami najtansze chyba 6euro za paczuszke ale tak naprawde to sie na tym nie znam
ee.. kolo 5euro to jest normalna cena
Temat przeniesiony do archwium.