praca ua pair!

Temat przeniesiony do archwium.
witam!
Aktualnie pracuje jako au pair w Nicei na poludniu Francji. Jednakze znalazlam inna prace i w zwiazku z tym w najblizszym czasie tj w ciagu dwoch tygodni jestem zmuszona zrezygnowac z pracu u tej rodziny: a jesli chodzi o te ostatnia to: sa to Wlosi mieszkajacy od 10 lat we Francji, w Nicei( jesli chodzi o jezyk to nie ma problemu mowia swietnie po francusku)
Maja dwojke dzieci: dwoch chlopcow 6 i 8 lat.( dzieci urodzily sie we francji w zwiazku z czym rowniez mowia po francusku ale tez po wlosku)
Jesli chodzi o zakres obowiazkow: praca od pon do piatku , trzeba ich zaprwadzic do szkoly o wlasciwie pozniej jest czas wolny az do ok16 15 , wtedy trzeba isc ich odebrac ze szkoly. W srody nie ma szkoly ale sa inne zajecie jak np pilka nozna wiec trzeba ich na nie zaprowadzic. Ja Mialam bardzo duzo wolnego czasu w ciagu dnia , nie ma problemu mozna sie zapisac na kurs jezykowy czy na inne zajecia jesli ktos ma ochote.
Wiecej info mozecie zdobyc piszac na moj e mail: [email]
lub dzwonic na kom francuska +33 635 273 054
Rodzina jest naparwde super, a chlopcy sa bardzo dobrze wychowani(sa bardzo samodzielni , nie trzeba im pomagac w zasadzie w niczym)
Ja bym zostala u nich ale z racji ze znalazlam nowa prace musze zrezygnowac.
Bardzo prosze o wasze zgloszenia, to jest bardzo pilne zarowno dla mnie jak i dla rodziny, gdyz nie chce ich zostawic bez pomocy!

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa