pokój do wynajecia na czas wizyty w Paryzu

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 41
poprzednia |
hej
poszukuje taniego pokoju-planuje wycieczke do Paryza w terminie 7-12 listopad-to jest 5 nocy.bede to ja z kolezanka-obie jestesmy spokojnymi osobami,jestesmy po medycynie wiec raczej mozna nam zaufac:-)
patrzylam na necie szukajac jakiegos takiego lokum do przenocowania.bedziemy sobie zwiedzac stolice Francji a do spanie zadnych rarytasow nam nie trzeba-liczy sie niska cena -najlepiej 10-15Euro/noc.
jesli czyta to jakas miła osoba która nas przygarnie na ten okres do siebie to bylby super.
bede tez wdzieczna za wszelkie uwagi praktyczne jak znalezc tani nocleg i jak sie poruszac najkorzystniej by pozwiedzac sobie Paryz w milej atmosferze

Dziekuje z góry za wszelkie informacje,uwagi i propozycje

Pozdrawiam
gosia

p.s.-niestety nie mowie po francusku ale za to biegle po angielsku
www.couchsurfing.com, obejrzyj sobie. ponoc jest biezpieczne, mam wielu znajomych co tak podrozuja i nikt jeszcze niz narzekal:)
bonne chance:)
hej
mam pytanie czy udało Ci się coś taniego znaleźć.
Zamierzam pojechać do paryża w maju przyszłego roku na tydzień i przyznam się szczerze że już szukam jakiegoś taniego lokum do spania.
Jeśli zechciałabyś się podzielić jakimiś namiarami będę serdecznie zobowiązana
pozdrawiam
Asia:-)
Witam .. ogladalam wasze ogloszenie i moglabym wam wynajac pokoj za 15 euro od osoby za noc. Mam ladne nowe mieszkanie z wszystkimi wygodami przy samym paryzu blisko metra. Prosze o odpowiedz czy to jeszcze aktualne. Pozdrawiam Agnieszka Senska
Witam. Czy moglabys podac jakis namiar na siebie? Ja rowniez poszukuje noclegu i chetnie dowiedzialabym sie czegos wiecej o Twojej ofercie. Moj mail: parler(malpa)wp pl.
Pozdrawiam.
Witam. Wyslalam do Pani maila ale nie wiem czy doszedl. w razie czego moj email to: [email]
numer telefonu [tel]
hej
Poszukuje taniego pokoju-planuje przeprowadzic sie do Paryza w terminie luty 2010 na kilka miesiecy do maj/czerwiec.Bede to ja z najlepsza kolezanka-obie jestesmy spokojnymi osobami,ukonczylysmy studia medyczne, mowimy po angielsku i holendersku i chcemy uczyc sie francuskiego, wiec mozna nam zaufac:-)
Nie szukamy do spanie zadnych rarytasow, tylko jeden pokoj z mala lazienka- dla nas liczy sie niska cena -najlepiej 8-15Euro/noc, w samym sercu-centrum Paryza.
Jesli czyta to jakas miła osoba która nas przygarnie na ten okres do siebie to bardzo bym sie cieszyla.
Bede tez wdzieczna za wszelkie uwagi praktyczne jak znalezc tani nocleg i jak sie poruszac najkorzystniej w Paryz, gdzie mozna tanio kupowac zywnosc..itd.
chcialabym sie tez dowiedziec jak sie zalatwia zameldowanie we francji,ubezpieczenie i gdzie mozna znalezc fajna tania szkole nauki jezyka francuskiego.Prosze o kontakt denisecc(malpa)live.nl
http://www.only-apartments.com/apartamenty-paryz.html?gclid=CNfglISSjZ8CFUYA4wode3mEIA

albo

http://www.google.fr/search?hl=fr&source=hp&q=mieszkanie+dla+student%C3%B3w+w+pary%C5%BCa&meta=&aq=f&oq=
Witam,

Poszukuję pokuju od 1 lutego do 31 marca 2010. (ewentualnie małe modyfikacje).
Proszę o kontakt. [tel]lub skype: Radzios2 lub [gg] lub
email: [email]

pozdrawiam Radek
Pracuje w Breakfast in America Rue des Ecoles 17. www.breakfast-in-america.com . Zapraszam na pyszne hamburgery i inne amerykańskie specjalności.
Witam. Mam do wynajecia pokoje na czas wizyty w paryzu lub na stale.
>15 lub 20 euro od osoby za noc zalezy od czasu pobytu. Mam ladne nowe mieszkanie z wszystkimi
>wygodami przy samym paryzu blisko metra. tel: [tel]lub email [email]
Pozdrawiam Agnieszka Senska
Witam. Mam do wynajecia pokoje na czas wizyty w paryzu lub na czas dluzszy.
>15 lub 20 euro od osoby za noc zalezy od czasu pobytu. Mam ladne nowe mieszkanie z wszystkimi
>wygodami przy samym paryzu blisko metra. tel: [tel]lub email [email]
Pozdrawiam Agnieszka
Posiadam wolne pokoje do wynajęcia w okolicach Paryża !!! Wszelkich info udzielam pod nr tel : +33 6 5[tel]Zapraszam :)
Hej!, 7 stycznia jade do Nicei na 4 miesiace na wymiane studencka (magisterskie) z ipag. Ipag nie zapewnia zakawterowania wiec musimy z koleznka poszukac czegos same. Obie znamy bardzo podstawowy francuski (zajcie sa w J. ang) Czy ktos na tym forum ma moze do wynajecia pokoj lub dwa albo mieszkanie dwuosobowe albo zna kogos wynajmuje? A moze ktos pomoze rada gdzie najlepiej szukac mieszkania? Ogolne porady odnosnie zycia w nicei tez sa bardzo milo widziane. Dzieki!!
Witam. Poszukuję taniego pokoju , mieszkania w Paryżu w okresie od 7.04.2011 do 13.04.2010 roku. Małżeństwo w wieku 50 lat. Pozdrawiam i oczekuję propozycji
Poszukuję pokoju dla 2 osób we wrześniu (9-16.IX) Tak, żeby było to w Paryżu.. wiadomo, najlepiej w centrum, ale z tym będzie bardzo ciężko. Zatem gdzieś w Paryżu, by był dobry dojazd do centrum. Nie chce płacić więcej niż 20 euro za osobę. Czy ktoś zna namiary na hostele, schroniska albo ma kogoś w Paryżu, kto chce wynająć pokój za niewielką cenę? :)
4 osoby szukają noclegu na 3 dni w Paryżu (okres wielkanocny). Jeśli ktoś chce sobie dorobić proszę o kontakt [email] i podać numer telefonu to zadzwonię. Pozdrawiam

Witam serdecznie
ja mam skolei piekne pokoje w domu jednorodzinnym lub tez mieszkanie dwupokojowe

zapraszamy na nasza strone http://www.pokoje-w-paryzu.com

Jest tez mozliwosc wynajecia mieszkania samodzielnego : dwa pokoje lazienka i kuchnia z mikrofala, lodowka i czajnikiem

[tel]

http//www.pokoje-w-paryzu.com
http://www.rooms-in-paris.com



dojazd do najwazniejszych zabytkow jest bardzo dobry
dzielnica bardzo bezpieczna i cicha
ceny bardzo atrakcyjne

pozdrawiam i zapraszam
[email]
witam serdecznie,
moze znajdziesz dla siebie jakies niedrogie lokum na stronce:
http://www.ifrancja.fr/blogs/dziennikarz-2157/paryz-gdzie-spac-za-mniej-niz-30-euro-za-dobe-41/

przypuszczam, ze za cene 10-15 euro za noc, to calkiem niemozliwe! Ceny w Paryzu sa bardzo wygorowane! A tam, gdzie troszke taniej, trzeba rezerwowac miejsca z wieeelkim wyprzedzeniem.

Agnieszka
poszukujemy z koleżanką taniego noclegu na czas pobytu w Paryżu od 14 kwietnia do 24 kwietnia 2011
jesli ma ktos jakiś tani nocleg do zaoferowania to proszę o kontakt na maila: [email]
poszukuję skromnych warunków ( pokój dwuosobowy ) w dniach 21-26 września, chętnie blisko linii metra. Będę wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam
Witam, ja poszukuje pokoju na wrzesień (21-26 )dla siebie i męża. Czy udało się Państwu coś ciekawego cenowo znaleźć? Może mogłabym skorzystać z rad?
Pozdrawiam
Ela
Poszukuje pokoju lub malego mieszkania dla 4 osob w Paryzu na okres od 29.04.2011 do 03.05.2011 najlepiej blisko centrum czekam na odpowiedzi na miala [email] pozdrawiam
Poszukuję noclegu dla 3 osób (2 dorosłe+5-letnie dziecko) w terminie od 08.09-15.09.2011r. w miare tanio w dobrej lokalizacji. Proszę o informację na maila [email] lub [email]
Witam,

wraz z moim chłopakiem poszukujemy pokoju na 5-7 dni w okolicach Paryża.
W pierwszej połowie lipca. Przyjedziemy samochodem, więc dobrze aby było gdzie zostawić auto podczas zwiedzania. Ważna jest dla nas cena, planujemy cały ten czas zwiedzać, tak więc z pokoju będziemy korzystać tylko po tom aby się wyspać i zregenerować siły :)
Pozdrawiam serdecznie.
Witam,
poszukuję noclegu dla 3 osób w terminie od 4 do 11maja 2011:) może ktoś chciałby dorobic? to jest 7 nocy... może chociaż częśc dni z tego terminu? wystarczy nam nawet kawałek podłogi:)
zainteresowanych proszę o kontakt na
[email]
pozdrawiam serdecznie
Sonia
Poszukuję w atrakcyjnej cenie mieszkania do wynajęcia w Paryżu w terminie 26 lipca -04 sierpnia l w związku z planowanym pobytem turystycznym w tym okresie 2 osoby dorosłe + 2 nastolatki. Proszę o kontakt w sprawie oferty, e-mail: [email]

Szukamy na lipiec i sierpien malutkiego pokoju w Paryzu, jestesmy parą studentow filozofii z Krakowa, standard moze byc niski, toaleta na korytarzu,byle tanio:)
mieszkalismy juz bez pradu w XII dzielnicy za 100euro, wiec nie mamy duzych wymagan;)
email [email]
Witam

Szukam pokoju w Paryżu (dla dwóch osób dorosłych i dziesięcioletniego dziecka) w cenie, która nie zrujnuje naszego budżetu :) Cel wiadomy: Disneyland :) Od 18 do 24 lipca 2011. Kontakt: [email]
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 41
poprzednia |