praca w Polsce dla francuza

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!
wszyscy pisza i pytaja o prace we francji a ja chcialabym spytac czy ktos moglby mi pomoc w znalezieniu pracy w Polsce dla francuza niestety nie mowiacego po polsku? bardzo prosze o pomoc albo przynajmniej o jakies porady! dzieki
pozdrawiam! :)
Jak ktos moze Ci znalezc prace dla kogos, kogo nie zna i nie zna jego kwalifikacji i wyksztalcenia?

Czy ten Francuz ma doswiadczenie zawodowe, skonczyl jakies studia?

Porady: kontakt z filiami francuskich firm, moze sie udac pracowac tam nawet bez znajomosci polskiego.

Poza tym obejrzyjcie sobie na stronach francuskich portali z ogloszeniami o prace - czesto pojawiaja sie tam ogloszenia dla osob, ktore maja wyjechac na 'mission' do Polski do tworzenia czy koordynowania pracy filii w Polsce.

Jesli Francuz ma wyksztalcenie jezykowe i kwalifikacje pedagogiczne - to szkoly jezykowe chetnie go pewnie przyjma.

Internet jest naprawde pelen mozliwosci, wystarczy tylko posiedziec na googlu i spedzic czas na wysylanie CV i cos znajdziecie
Jak dla mnie nie ma problemu- tyle osób wyemigrowało do Wielkiej Brytanii, że jest teraz mnóstwo wolnych miejsc pracy- może iść na budowę, do fabryki płyt CD czy do sprzątania ulic (innych prac nie wymyślę- likaa nie podała nawet czy ten Francuz skończył chociażby liceum...). Poza tym polecam wizytę w Urzędzie Pracy: http://www.praca.gov.pl/
Jzzeli zna sie troche na komputerach, lub chociaz umie uzywac takiego sprzetu to moze sprobowac w Sterii w Katowicach.

Rekrutuje tam firma Cyclad /http://www.cyclad.pl/
dzieki bardzo za odp :) fakt... jakos nie przyszlo mi do glowy opisac mniej wiecej jego CV :) (na komputerach zna sie bardzo dobrze ;) ale to tylko takie pierwsze przymiarki do przeprowadzki do Polski i chcialam sie tylko zorientowac mniej wiecej
poszperam wiecej po internecie :)
Witam,

Ja mam podobny problem...
Szukam pracy w Polsce dla Francuza, inzyniera (po INSA), ktory interesuje sie lotnictwem, robotyka, automatyka, nawiagcja. Mowi oczywiscie po francusku, angielsku bardzo dobrze, hiszpansku dobrze i po polsku podstawy. Ja sie nie znam na tej branzy wiec ciezko jest mi znalesc oferty w inetnecie mimo, ze szukam od dlugiego czasu. Bardzo prosze o jakiekolwiek informacje, kontakty. Moj mail: [email]

Z gory bardzo dziekuje za pomoc
na śląsku powinien znaleźć pracę bez problemów, jeśli zna się dosyć dobrze na komputerach :)
ja też szukam tutaj pracy dla francuza!! na wiosnę próbowałam na targach pol-fran. w BUW'ie-bez skutecznie, totalna klapa. Na goldenline też jest takie forum, mimo kilku ogłoszeń-bez efektu. Rozsyłałam także emaile proszące o jakąkolwiek pomoc, także informacyjną do różnorakich stowarzyszeń w polsce, w sumie wysłałam ok. 15 maili i żadnej odpowiedzi!! porażka. zaczynam się zastanawiać jak to jest możliwe, że jacykolwiek francuzi znaleźli tu zatrudnienie...?!
mój francuz ma 29 lat, wyższe wykształcenie w finansach, po polsku nie mówi, płynnie po ang., hiszpański. Za wszelkie wsparcie i pomoc wielkie dzięki!
Czy Polak z wyzszym wyksztalceniem i plynnym angielskim, bez francuskiego znajdzie prace umyslowa we Francji? Nie sadze, wiec dlaczego mialoby byc inaczej w przypadku Francuza w Polsce.
Szkoda, że już jest po studiach... W trakcie studiów łatwiej o staż, a to chyba najprostsza droga do znalezienia pracy... Mój przynajmniej w taki sposób znalazł i pracuje w Pl od paru lat ... Też jest po INSA.
Powodzenia życzę! Wiem, że nie jest łatwo, nawet Polakowi (z własnego doświadczenia wiem...).
Jeśli jest dobry, to znajdzie...
a i owszem-gdy znajomy znajomej przyjechał, nie znał słowa po polsku. dostał taki kontrakt w swojej rodzimej francuskiej firmie. a potem po prostu przedłużył sobie tutaj kontrakt i jest już kilka lat.
A ja poszukuję Francuza bez znajomości języka polskiego do pracy w mojej firmie.
Jestem ze Śląska.
Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy.
Podaję adres: luronne[at]wp.pl
Mój mąż pracuje w Polsce i mile widziałby kolejnego obywatela francuza u siebie w firmie-jeden warunek-musi znać się na automatach jedno-wielowrzecionowych lub automatach numerycznych.
pozdrawiam!
Czy mogę prosić namiar na firmę w której pracuje twój mąż ? Mój narzeczony jest francuzem i szuka pracy w Polsce. Z góry dziękuję !
Niech Wasi Francuzi wejdą na stronę www.ccifp.pl - Francuska Izba Przemysłowo-Handlowa, zrzesza ponad 300 firm w Polsce, w większości francuskich. Jest tam katalog z kontaktami i giełda pracy we francuskich firmach w Polsce, na polskiej izbie w Paryżu (www.ccipf.org) zresztą też jest parę francusko-polskich ofert. Giełdy niestety ubogie, ale jeśli przejrzycie spisy firm, możecie wyciągnąć parę kontaktów.
Dziendobry,

Jestem francuzem, mowie po polsku tez.
Szukam Pracy w Polsce.
Mam Master finansowy w Francji i 5 lat pracy.

Dziekuje

Sébastien
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Brak wkładu własnego

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia