Firma Group-Coste z Wrocławia

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich,

czy ktoś zna firmę Group-Coste z Wrocławia ? Jej adres to ul.Jednosci Narodowej 91/25 ( strona w internecie : http://www.group-coste.pl/sources/?page=adresse )

Mam wyjechać z tą firmą 2 lipca do pracy w Paryżu na lotnisku, jednak mam pewne obawy co do nich dlatego że, znalazłam 2 posty w necie gdzie jedna osoba pisze, że są nieuczciwi. Będę wdzięczna za każde informacje na ten temat.

Z góry dzięki wszystkim
ewietta22
przeczytaj sobie to :
http://forum.pajeczyna.pl/polska/pomocporady/248-uwaga_na_firme_group_coste_z.html
Witaj my również dostaliśmy propozycję pracy we Francji na lotnisku.Może wymienimy się informacji na temat temat mój GG 83[tel]
witam wszystkich jestę byłym pracownikiem tej firmy i musze wam to firme odradzic poniewaz sa nieslowni i niewyplacalni no i po wyjezdzie do francji zaczynaja sie problemy wszelkich zainteresowanych prosze o kontakt na moje [gg] pozdrawiam
WITAM NIECH PANI SOBIE DA SPOKOJ Z TA FIRMA BO NAROBI PANI SOBIE KLOPOTU TYLKO JEZELI CHCE KTOS DODATKOWYCH INFORMACJI PROSZE PISAC NA [gg]
Witam wszystkich ja też pracowałem dla tej firmy i niedawno wrociłem. To nie do końca prawda, że przez tą firme można narobić sobie kłopotów. Ja pracowałem i raczej byłem zadowolony mieszkanie miałem i bilet do Francji też mi kupili i była pani z Polski co we wszystkim pomagała. Z wypłatą się tylko raz spóźnili, ale niedługo i wszystkie pieniądze wypłacili.
Pracowałem dla Group Coste w grudniu 2008.Mieszałem w małym 2-pokojowm mieszkanku wraz z szescioma kolegami.Kontakt telefoniczny z firma był utrudniony, zazwyczaj nie odbierano telefonó od pracowników.Firma stara się nie płacić, o wszystko trzeba sie użerać i wysłuchiwać pustych obietnic.Wyjątkowo udaje sie odzyskać jakieś pieniadze ale to jest loteria, zwykle to nie jest możliwe.Firma zarejestrowana jest w Polsce a siedzibę ma w Paryżu, a więc dochodzenie jakichkolwiek praw na drodze sądowej jest poważnie utrudnione.a ściemnianiem i pustymi obietnicami nie otrzymałem żadnych pieniędzy, zamierzam założyc sprawę sądową i karno-skarbową.Jeżeli kogoś to bawi - to zapraszam do Group Coste we Wrocławiu ul G.Zapolskiej 1.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie