beauvais bilety na autobus

Temat przeniesiony do archwium.
czy moze mi ktos powiedziec czy przy porte mqillot jest punkt sprzedazy biletow na autobus lotniskowy na beauvais z gory dzieki
jeśli porte mqillot to jest ten placyk z którego odchodzą autobusy to nie ma ale w stronę lotniska kupuje sie bilety u kierowcy , przynajmniej ja tak zrobiłem rok temu
Kupujesze je bezposrednio u kierowcy autobusu
Przy Porcie Maillot jest na pewno punkt sprzedazy biletow na autobus. Lecialam 6 sierpnia do Polski i wiem na pewno. Bilet kosztuje 13 euro i tam nalezy sie stawic mniej wiecej 3 godz. 15 min przed odlotem samolotu. Zreszta jak sie wraca to na lotnisku BVA tez jest taki punkt i tam mozesz kupic bilet na autobus do Paryza.
czy ktos rezerwował bilety na ten autobus? Jak uważacie? Czy to jest zbedne i miejsca zawsze są?
też miałem podobne rozterki. jednak bilet kupiłem dopiero w autobusie jadącym na beauvais. Okazało się nawet, że jadą 2 (1 przecież nie obsłuży kompletnego samolotu). Za bilet na ten autobus zapłaciłem nawet mniej niż zostało napisane. A co do miejsc, to raczej na pewno będą, bo tym autobusem jadą tylko podróżni, mało kto jeździ na lotnisko dla sportu.
Dzieki :) Mam zreszta wrazenie(moze nadzieje) ze pora odlotu tego samolotu z Katowic odstrasza :P

Czyli płaciłes u kierowcy jadac na lotnisko.A na bilety w kierunku Paryza nalezy kupic w kiosku na lotnisku? Tak chcialam się upewnić :)
po co autobus przygotuj sobie karteczkę "PARIS" i cie kots napewno zabierze ;) i pieniadze sie zaoszczedzi polecam osobiscie taki sposob podrozowania z lotnisk do miasta z powrotem lepiej nie ryzykowac bo jeszcze nik cie nie wezmie (w co watpie czesto biora bardzo) i samolot odleci z pustym fotelem ;)
mam pytanie, może trochę dziwne ale dla mnie ważne :) chodzi o to że autobusy w Beauvais odjeżdżają 20 min po przylocie, to właściwie niewiele czasu, dlatego zastanawiam się czy w ciągu tych kilku minut można zdążyć z zakupem biletu i spokojnie wsiąść do autobusu? :) może niepotrzebnie panikuję ale wolę się upewnić dlatego proszę baaardzo o odpowiedź :)
ja lecialam kilka razy z bauvais juz ... i nie martw sie zdazysz napewno!!
Oni zaczekaja zanim wydadza bagarze itd...!
dzięki, uspokoiłaś mnie :) w takim razie jeśli mogę, mam jeszcze jedno pytanie: nie ma możliwości zakupu biletu u kierowcy? mówię o podróży w stronę Paryża.
ja swój bilet kupowałem w autobusie
witam, prosze o pomoc, 21 stycznia jade na targi meblowe , wracam 23. Po zabukowaniu biletu dopiero sie zorientowalam ze od lotniska beauvais do hotelu mam ok 88 km. Porazka. Moze mi ktos doradzi jak sie "obrocic" w tym wielkim swiecie. Juz doczytalam ze mozna do paryza dostac sie autobusem, jak dlugo jedzie tan autobus? ile kosztuje? jak znalezc ten placyk by dostac sie na lotnisko z powrotem? Nie rozumie francuskiego, jedynie mowie po angielsku, czy sie dogadam? Fundusze mam taz ograniczone, bo szef skapi a w paryzu bede pierwszy raz.Bede wdzieczna za jakakolwiek informacje. Pozdrawiam. Karolina
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Życie, praca, nauka