Instytut czy Allience Francaise ??

Temat przeniesiony do archwium.
Chcialabym sie zapisac na kurs francuskiego (poziom srednio-zaawansowany). Ktorą ze szkol jezykowych mi polecacie? czy Instytut naprawde jest tak dobry jak sie ceni?? czy tylko mocno przereklamowany?


z gory dziękuję za każdą pomoc:))
Hej! Ja chodziłam do instytutu i nie mam z tego czasu zbyt pozytywnych wrażeń. Przede wszystkim liczebnośc grupy: ok. 20 osób to zdecydowanie za dużo jak na naukę języka, no i lektorki nie bły rewelacyjne, żadna z nich nie była nativem i wytrzymałam tam tylko dwa semstry, ale wszystko pewnie zalezy od grupy...
Po jakieś dokładniejsze inf. możesz do mie [email]
pozdrawiam
alliance jest rewelacyjny, ja chodze juz drugi rok, zamierzam chodzic nadal. bardzo polecam.
Hej! Ja chodziłam do Alliançe przez 3 lata i jestem z niego wyjątkowo zadowolona :) lektorzy są kompetentni, potrafią dobrze tłumaczyć, a grupa liczy max.10-13 osób i regułą jest, że prawie nigdy całość nie przychodzi ;) Pozdrawiam serdecznie i polecam Alliance!
a ja alliancu nie polecam moim zdaniem to przereklamowana szkoła.wszystko zależy od tego na jakiego lektora trafisz.bo w alliancie lektorzy są tacy sami jak wszędzie-jedni lepsi drudzy gorsi.chodzę teraz do innej szkoły językowej i jestem bardzo zadowolona :)
A do jakiej w takim razie chodzisz?
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa