kursy weekendowe

Temat przeniesiony do archwium.
Prosze pomozcie mi znalezc w Łodzi jakies kursy weekendowo-wakacyjne z francuskiego :( Obdzwonilam juz mnostwo szkol i w zadnej nie ma takich organizowanych :( Bardzo chcialabym wykorzystac czas wakacji wolny od uczelni na nauke jezyka ale przez prace nie moge uczeszczac na intensywny (kilka godzizn dziennie) :( prosze poradzcie cos :(
a Alliance Francaise nie organizuje kursów wakacyjnych?
zadzwoń do nich i zapytaj:
(042)632-04-55
to powinien być ich numer
Alez Marrcinku ja pierwsze co zrobilam to zadzwonilam wlasnie do Alliance :( Powiedzieli mi, ze organizuja owszem ale tylko intensywne 5h dziennie... A jesli chodzi o weekendowe to dopiero od wrzesnia :(
aa...tobie chodzi TYLKO o weekendowe? to nie mam chyba pomysłu
Nio własnie :(
Nio nic i tak dziekuje za zainteresowanie i dobre checi :*
pozostają korepetycje
hmm na korepetycje raczej mnie nie stac w takich ilosciach w jakich bym chciała... Juz wole sama siedziec w domku nad ksiazkami :) i uczyc sie nowych, ciekawych słówek :) a od tego września iść na kursik :)
jedyne, co mogę ci poradzić w takiej sytuacji to kupno samouczka do francuskiego typu "francuski w ileśtam:)" jest to książka i kaseta/CD, które zawierają zwykle podstawowy kurs języka (poziom początkujący, pocz+), rzadziej bardziej zaawansowany, choc też widziałem. sprawdź w empiku
Z takim kompletem możesz sobie sama wieczorem lub w weekend urządzic kurs, aby potem zaoszczędzić sobie kawałek kursu.
Nio własnie tak zrobiłam - tylko dokonałam mało własciwego wyboru tego samouczka ;/ Kupiłam Pons czy jakos tak :) Wiesz pozatym taka samodzielna nauka nie zawsze jest w 100% skuteczna... Potrzebne jest ogromne zacięcie i samodyscyplina... Nie zawsze jest się w stanie samemu zmobilizować... tyle, ze ja bardzo chce i musi mi się udać :) Choć nie przeczę, że wolałabym abym miała obowiązek nauczenia się np. płacacąc i uczestnicząc w kursie... Ale to chyba normalne i nie chodzi tu o jakieś lenistwo czy coś tam innego...

A ty Marrcinku jesteś z Łodzi??? od jak dawna uczysz się francuskiego?? Jesli oczywiście wolno mi spytac :) Jesli nie chcesz to nie odpowiadaj :)
Pozdrawiam
nie, nie jestem z łodzi. Pod nickiem jest napisane skąd wysłano :)
Studiuję na UMK a francuskiego uczę się juz chyba z 6 lat....
ups Faktycznie, ale ze mnie gapa ;/
Hej a orientowalas sie w Proeuropie???Ja w zeszlym roku chodzilam na tekie weekendowe z francuskiego i byly 2 grupy.Nawet mi to pomoglo,uporzadkowac wiele zagadnien i przede wszystkim slownictwo.Dam ci nr tel.[tel]Moze w tym roku tez cos organizuja...Pozdrawiam
Jestem z Łodzi dziekuje Ci slicznie :) Dzwonilam tam własnie i powiedzieli, ze owszem planuja takie kursy jesli tylko zbierze sie odpowiednia ilosc osob :) Kurde nie wiem jak Ci dziekowac - bo nie slyszalam wczesniej o tej szkole :>
moja prosba napisz mi prosze jak wyglada tam nauka??? Oplaca sie tam chodzic ???? Z gory dziekuje Ci za odpowiedz :)

Pozdrawiam
Hej,nie ma za co.Szkola jest ok,ma kilka siedzib,na pietrynie i w okolicach ul.Obywatelskiej.Mi sie podobalo ( chodzilam do kilku szkol i tam jest OK),ale wszystko zalezy od lektora ( bo jest ich kilku),i oczywiscie od grupy...My bylismy dosc zaawansowani,wiec duzy nacisk byl kladziony na konwersacje.Ale jak mowilam-to zalezy.Decyzja nalezy juz do Ciebie.Milej nauki!!!:)))
:) Super, ze chociaz jedna pozytywna opinia o tej szkole, bo jak przeczytalam komentarze na naszej glownej stronce z angielskim to troszke sie podlamalam ;/ ale ciesze sie, ze Ty nie uwazasz tak jak tamte osoby :) Dzieki za wszystko :) Pozdrawiam bardzo serdecznie :) Buziaczki
Taaak,nic na ten temat nie wiem,ze takie sa opinie...mam duzo znajomych co tam chodza na kursy z angielsiekgo i sobie chwala...i nie pisze tego zeby cie przekonac.Po prostu,czasem nie warto ufac opinii innych ludzi.Ale jak wspomnialam wczesniej,decyzja nalezy tylko do Ciebie.
Ojojoj...dopiero teraz przeczytalam co tam pisza o tej szkole i ...dziwie sie .bo ja zadnego problemu z platnosciami,ani lektorem nie mialam...No .nie wiem,chyba tez bym sie podlamala...nie wiem co Ci poradzic....ja bylam zadowolana...Trzymaj sie...w razie co mam fajna dziewczyne na korki,fajne konwersacje i niedrogo.Jak cos to daj znac
dzieki serdeczne Jestem z Łodzi :) ---> kochana jestes :* Masz racje, ze czasami nie warto przejmowac sie tym co pisza inni tylko samemu sprawdzic w koncu to tylko miesieczny kurs :) wiec jakby co to zbyt dlugo nie bede musiala sie meczyc :)

Jeszcze raz wielkie dzieki :*
Pozdrawiam i buziaczki
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Kultura i obyczaje