romaniści UJ,UW-pytanie o materialy na 1rok

Temat przeniesiony do archwium.
czesc,
Ucze sie francuskiego dosyc intensywnie, chcialabym sprawdzic-jak daleko mi jeszcze do poziomu 1,2 roku filologii francuskiej. Pytam was - romanistow - czy moglibyscie mi przeslac materialy (=ksera: gramatyka, testy, literatura, z praktycznej, zarowno teoria jak i cwiczenia, spis podrecznikow, itp), bylabym baaaaardzo wdzieczna:)
pozdrawiam wszystkich uczacych sie tego pieknego jezyka (no i innych tez oczywiscie:)
pozdrawiam

moj mail: [email]
UJ, UW... - cóż to za paskudna dyskryminacja innych krajowych romanistyk!!!
hm,...tak poprostu napisalam, nie mialam na mysli nic takiego,...co mam wszystkie wypisac? nie odbieraj wszystkiego tak negatywnie:)
pozdrawiam:)
Jeżeli chcesz, mogę Ci przesłać jakieś rzeczy z I roku śląskiej romanistyki...
czesc
tak chce:), i dzieki wielkie:)
pozdrawiam
Ewelinka123 jak masz te materialy moglabys przeslac dalej? moj mail: [email] dzięki wielkie
ja też bardzo proszęo te materiały... proszę [email]
Czy też mogę o to poprosić?? (Jeśli ktoś jeszcze będzie chciał to mogę ja potem przesłać, żeby nie męczyc innych :) ). Mój mail: [email]
proszę także o te materiału. dzia wielkie z góry. :)
[email]
Ja też poproszę te materiały oto mój mail [email]
Hej!
Byloby mi milo gdybyscie takze i mi przeslali te materialy, bardzo jestem ciekawa wiedzy jaka jest przekazywana na romanistyce, pozdrawiam i z gory dziekuje. Oto moj e-mail: [email]
Merci :-)
Ja też dołączam się do prośby o te materiały. Jak ktoś będzie miał chwilkę to niech podeśle na adres: [email]
Dzięki wielkie z góry ;))
To ja tez poprosze :) [email]

pozd :*
Ja też o nie poproszę:)moj adres: [email] Dzięki z góry!
[email]
Czy tez moge......heh [email]
Merci!!!!Bisous!!
moge by nieoryginalna i poprosic o to samo??
co prawda ciekawosc to pierwszy stopien do piekla, ale co to by bylo za zycie bez ry(D)zyka ;)
moj mail : [email]
merci d'avance :D
Oj Gocharku, czytajże uważniej posty wyżej- wystarczyło sie zgłosić do mnie :P
A może jeszcze ktoś by się podzielił??
czy ja tez bym mogla otrzymac cos [email] z gory dziekuje
A ja się zapytam czy wogule te materiały dostaniemy, bo lista rośnie a maili nie przybywa ;) :P

pozd :*
Już się pogubiłam.... Nie wiem, kto dostał, a kto nie... Jak ktoś chce, niech mi pisze na maila to prześlę (tylko 2 sprawy: 1. przesyłam jako forward, więc co bardziej nadgorliwe skrzynki mogą to uznać za spam 2.jak o coś prosicie, to miejcie dość miejsca na skrzynce- prosili mnie ludzie, od których dochodził mail zwrotny, że im sie nie zmieści, więc nie doszło...
więc ja też bym poprosiła :) Mój mail: [email] mam nową skrzynkę, więc powinno dojśc. Jkaby jednak uznało to za spama to spróbuj na: [email] Pozdrawiam i przepraszam za kłopot!
Ja tez byłabym wdzięczna za przesłanie i na mój email [email]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Życie, praca, nauka