NKJO w Jastrzebiu

Temat przeniesiony do archwium.
Salut:-)Czy ktos ze studiujacych w NKJO w Jastrzebiu moglby mi napisac jak tam jest,jaki poziom,wykladowcy i ogolnie atmosfera.Bardzo zalezy mi na tych informacjach.z gory wszystkim dziekuje i pozdrawiam:-)
Jest super
poziom jest wysoki ( ale to chyba dobrze :-), wykładowcy sa super (ale na francuskim), bardzo miła atmosfera, duzo się dzieje .............Na prawde , warto tam iść.
a ile godziń jest drugiego języka? jak wygladały pierwsze zajęcia?:) profesorowie bardzo wymagający? i jak wogóle jak wygladają zajęcia?
na którym studenci nkjo mają praktyki w szkole?
hej..jak wyglądają zajęcia w nkjo? wiecie np zajęcia z słuchania, fonetyki itd..jak to dokładnie wyglada? i takie głupie pytanie:P...czy sprawdzają tak tak czesto obecnosc jak w LO? i jakie np zadają prace do domu?
może jednak jest ktoś kto mógłby udzielić mi informacji:>:>
właśnie jak wygląda nauka w nkjo w jastrzębiu? a może ktoś rozważa wybranie się tam? słyszałam że podobno bardzo mało chętnych i nie ma teraz "pierwszego roku"? to prawda?
odświeżam :) może ktoś jednak rozważa wybranie się tam? a w ogóle to lepsze nkjo w jastrzebiu czy w cieszynie??
Temat przeniesiony do archwium.