Sami porządni ludzie !!

Temat przeniesiony do archwium.
No strona super a użytkownicy jeszcze lepsi!! Ludzie wielki dzieki za pomoc za kazdym razem jak do kogos pisze na gadu to nie ma problemu !! wpisujcie sie jak odczuwacie to samo.
hm, no ja akurat nie lubie, jak ludzie mnie prosza o pomoc na gg, na forum wchodze kiedy mi sie chce i kiedy mam czas, a na gg roznie to bywa i czasem takie prosby na gg mnie irytuja...
jak dla mnie stonka extra:)lubie ten jezyk i lubie pomagac;)chociaz nie zawsze robie to poprawnie:)ale wazne chyba ze sie lubi to co sie robi.pzdr
a do mnie nikt nie pisze na gadu-gadu...........
to może podasz Swoj nr gg?:-)chętnie się "odezwe"
dolaczam sie do kolezanki;).......:)
dla mnie bajka piszcie piszcie chetnie pomoge!!stronka jest luzik
pozdrowienia dla wszystkich zabojadow
euchhh....no właśnie chyba dlatego nie podałem dotąd numeru gg :) nie zawsze miałbym czas odpowiedzieć albo co, a tak łatwo wyjść na chama....

jak ktoś coś to piszcie na [email] ,jakby co to tą drogą podam nr gg. tu go wole nie upubliczniać bo i tak dość łatwo mnie namierzyć (odnosze wrażenie, że 1 prof mnie tu znalazł....)

udanego kontaktu :)
:-)
pozdrawiam
To prawda, stronka swietna i ludzie tez :). Zaluje tylko, ze daleko jej do obszernosci tej z jezykiem angielskim. Odczuwam glod wiedzy ;). I slownik tez jak narazie mizerny. Zglosilam sie nawet do opieki nad jego czescia, ale cos dlugo mi nie odpisuja, a przydaloby sie tam troche "posprzatac" ;).

Pozdrawiam wszystkich forumowiczow :)
szczerze to ja czesto cos do slownika wrzucam;)i podzielam zdanie ze trzebaby troche tam posprzatac:)wiec Droga Redakcjo:)prosimy o odezwe;)
Teraz, aby zgłosić się do opieki należy, będąc zalogowanym, wybrać kategorię i znaleźć link "zgłaszam się do opieki". Po akceptacji przy kolejnych wejściach do danej kategorii pojawią się opcje zarządzające opieką słownika.
Temat przeniesiony do archwium.