zasady negocjacji???

Temat przeniesiony do archwium.
ma problem musze nauczyć sie kilku rozmów sterowanych ale jak dotąd gdy robie negocjowanie to mi nie wychodzi :( może ktoś mi napisze jak najlepiej sie z kimś nie zgadzać , wyrażac inną opinie i tak dalej... jak w ogóle negocjować
piszcie pozdro:)
czy mnie tu wszyscy przepadkiem nie ignorują??
fajnie dzięki za pomoc :(:(
ale to zalezy jaki jest temat..i juz pewnie znasz te wyrazenia...ale zeby nie bylo..ze nikt sie nikim nie interesuje..:)
zgadzac sie...to ..je suis d'accord,j'ai envie de...je veux..je pense que tu as raison..
wyrazac opinie..a mon avis....d'apres moi...selon moi....mon opinion,c'est ...pour moi,c'est
nie wiem..np..jeszcze takie tyu..j'adore...j'aime bien..j'apprecie....j'ai horreur de...je prefere.....je suis pour...je suis contre...
wielkie dzięki:)
ja chciałem się poprostu dowiedzieć jak w ogóle negocjować jakieś ogólne zasady czy coś w tym stylu:)
wielkie dzieki pozdro:)
ton idee me plait beaucoup.parce que........lub..je suis desole(e) mais je ne peux pas......parce que....jesli nie bedziesz mial zadnych innych zwrotow..to ja niebawem dostane takie cos od mojej nauczycielki wiec moge ci napisac..bo tak z glowy naprawde trudno jest mi wymyslac..:)
dobra dzięki jak dotaniesz to od nauczycielki to mi napisz
z góry dziękuje pozdro:)
nie chce mi sie pisac tyle więc dam ci linka :
http://french.about.com/library/express/blex-opinions.htm

ciekawe, jak masz na imię :>
dzięki dzięki:)
oj naprawde ciekawe ciekawe :>:):D
musze tez ci podziekowac za te stronke:) co prawda jeszcze zabardzo nie wtajemniczylam sie w jej zawartosc:P ale wydaje sie przydatna praktyczna latwa mila i a przede wszystkim przyjemna w uzyciu..:P i oczywiscie zawsze(tzn czasami..nie przesadzajmy...:) mysle ..zastanawiam sie..i chce pomoc..i zawsze sie okazuje ze to wszystko(i cuzo duzo wiecej ) jest na stronach internetowych...hm..tylko dlaczego ja nie potrafie tego znalezc..?! cos jest ze man nie tak..jak tak dalej bedzie to niedlugo strace checi do zycia..:P powiadasz ze ciekawe jak sie nazywam:P ...a wiec wyobraz sobie:P ze wbrew pozorom nie nazywam sie Magda a Kasia:D
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa