prosze!!!opis pokoju!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
bardzo prosze!!!czy ktos umie opisac pokój po francusku???? bo potrzebuje jak najszybciej!!!!prosze o pomoc!!!!!
Klaudia!!! Napisz chociaz po polsku!!!
oki daj mi tylko troszke czasu!!musze tylko napisac:P
oki daj mi tylko troszke czasu!!musze tylko napisac:P
mój pokój jest niewielki. Kolor ściany jest jasno niebieski. Po prawej stronie pokoju koło drzwi stoi krzeslo ze stolikiem. Po lewej stronie postawione jest biurko z komputerem, a obok niego duze łózko. Na małym stoliczku pod oknem stoi telewizor.Po lewej stronie sciany stoi czarna szafa.Podłoge mojego pokoju pokrywa kolorowy dywan. Okno ozdabiaja firanki.Na ścianie wiszą kolorowe niebieskie poleczki.
Ma chambre n'est pas trop grande. Les murs sont bleu clair. D'un cote de ma chambre, tout pres de la porte il y a une tablette et une chaise. De l'autre, mon bureau et mon ordinateur. A cote du bureau se trouve un grand lit. Au dessous de la fenetre, sur une petite table il y a la poste de tele. Dans ma chambre il y a aussi une armoire noire. Sur le sol est entedu un tapis de couleur. La fenetre de ma chambre est ornee par des rideaux. Contre murs sont suspendu.........???? i tu nie wiem!!!:P
J'aime ma chambre.

Brakuje akcentów, ale to juz chyba sama posprawdzasz w słowniku:)
dobrej nocy!!
bardzo dziekuje!!!!!!!uratowalas mi zycie
a nie lepiej byloyby: la fenetre de ma chambre est ornee de rideaux? tak mi sie gdzies obilo o oczy ze po tym czasowniku jest wlasnie de..
oui oui oui !!! bien sur que OUI!!! :)
opis pokoju po fransucku
Hejka wszystkim potrzebuję pilnie opis pokoju czy ktoś może mi pomóc??????
hejka teraz ja jestem w podobnej sytuacji i potrzebuje opis pokoju mozesz mi pomoc???????
po konstrukcji 'il y a' zawsze jest rodzajnik nieokreślony [ un, une, des]
Une autre version:
Ma chambre n'est pas très grande. Les murs sont bleu ciel. En entrant à droite, une grande armoire noire est adossée au mur. Près de la porte, il y a une tablette et une chaise. Du coté opposé, sur la gauche, se trouve mon bureau sur lequel est installé un ordinateur. Un grand lit occupe l'angle restant. Le téléviseur est posé sur un petite table basse située sous la fenêtre.
Un grand tapis coloré recouvre le plancher. La fenêtre est ornée de ravissants rideaux blancs. Des petites étagères de couleur bleu sont fixées au mur.
Ma chambre me plait beaucoup!
potrzebuję pomocy z francuskiego

jezeli ktoś może to prosz\e mi przetłumaczyć:
Mój pokój jest bardzo duży ściany są koloru zielonego i wiszą na nich czarno białe obrazy. Zaraz obok drzwi mam toaletkę z wielkim lustrem. Troszke dalej pod ściana stoją dwie duże białe szafy i regały na książki. Na środku pokoju stoi wielkie łóżko z szafką nocną na której stoi biała lampeczka. Po lewej stronie łóżka stoi duża komoda na której jest pełno świeczek, a zaraz koło niej stoi zielona lampa. W całym pokoju jest jasna drewniana podłoga na której leżą dwa białe włochate dywany.
Cały pokój jest oświetlany przez słońce które zagląda przez wielkie trójkątne okno.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa