moje wakacje

Temat przeniesiony do archwium.
Proszę o pomoc z przetłumaczeniem tekstu, zupełnie nie wiem jak się do tego zabrać :C

Moje wakacje zaczęły się spokojnie. Spałam do 12, oglądałam seriale i czytałam książki. Kilka razy byłam na zakupach. Poszłam także na koncert Rihanny. Następnie pojechałam na mazury i spotkałam się z dawnymi przyjaciółmi. Potem pojechałam do domku nad jeziorem i spędziłam tam około 2 tygodnie z rodziną. Pierwszy raz w życiu płynęłam kajakiem na Krutyni. Wróciłam nad pełne morze na działkę, gdzie jak co roku odbył się zjadz rodzinny. Cały tydzień opalaliśmy się, grillowaliśmy i graliśmy w makao. Potem wróciłam do Gdyni na jeden dzień żeby się spakować i pójść na pogrzeb mojego trenera. Następnego dnia jechałam do Anglii samochodem i potem płynęłam promem. Tam chodziłam codziennie na siłownię, gdzie pracuje moja ciocia. Chodziłam na zakupy, zwiedzałam Londyn, ćwiczyłam angielski. Po 2 tygodniach wróciłam do Polski samolotem.
przetłumaczenie na francuski, prosze pomocy :CCCC
Wkład własny?
problem w tym że nie umiem francuskiego, a podejrzewam że google translate średnio to przetłumaczy
Google translate to zrobi na dwa z plusem, ale też nie o to chodzi, bo to się nie liczy jako wkład własny.
ja mam jeszcze z tego zrobic prezentacje i nauczyc sie na pamiec, jedyna przeszkodą jest to że nie umiem tego powiedzieć poprawnie po francusku
Temat przeniesiony do archwium.

« 

La France a la loupe

 »

Pomoc językowa