mp3 audio francuski Callan

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 135
poprzednia |
Moi drodzy.
Język francuski bardzo mi się podoba i chciałbym się go uczyć. Bardzo mi się podoba metoda przez słuchanie. Czyli np wielokrotne słuchanie jakiegoś wiersza albo piosenki po francusku lub opowiadania, w ten sposób, że z czasem człowiek bez większego wysiiłku umie tekst na pamięć.

Sądzę, że metoda Callana stosowana w nauce angielskiego opiera się właśnie na wkuwaniu na pammięć przez słuchanie. Posiadam płytę i widzę, że to działa.

Niestety nie udało mi się znaleźć analogicznej do metody Callana metody nauki j. francuskiego, chociaż próbowałem znaleźćć na internecie. Być może zwyczajnie nie wiedziałem czego szukać.

Czy ktoś wie jak znaleźć jakieś płyty z tekstami francuskimi na internecie? Może istnieje jakiś francuski Callan?

Z góry dziękuję
Przykro mi, ale nikt jeszcze nie wpadł na tak cudowny pomysł, aby napisać podręcznik do nauki francuskiego wg Callana... nad czym również ubolewam.. bardzo dobrym sposobem jest sluchanie wszelkich piosenek (teksty i tłumaczenia są dostępne w internecie).. lub ogladanie filmow z francuskim dubbingiem i polskimi napisami (i odwrotnie) .. życze milej nauki :) pozdrawiam
jo. bede musial poszperac w internecie. nie tylko piosenki ale i wiersze francuskie bylyby ok:)
Filmy sa zbyt absorbujace, bo trzeba patrzec. A podczas sluchania można robic wiele innych reczy, co w przypadku kogos , kto ma malo czasu mogloby byc bardzo pomocne.
Pozdrawiam
Metoda poprzez wielokrotne słuchanie jest rewelacyjna, sam słucham tekstów w formacie mp3. Bez problemu pamięta się tekst po jednym dniu słuchania. Polecam przerobic jakiekolwiek teksty z płyt i kaset do nauki na mp3 i do słuchania!!!! Powodzenia w nauce!
Nie wiem do końca jak - ale szkoły językowe uczą francuskiego przez metodę Callana. Np. benefit I peritus w Warszawie.
mam ten sam problem, jestem walsnie w genewie, i ucze sie od podstaw francuskiego, a angielski opanowalam dzieki metodzie callana blyskawicznie, wiec jesli zbajdziesz jakies namiary na podobny kurs, poprosze...dzieki
A kto powiedział że nie ma metody zbliżonej do Callana w języku francuskim. Jest taka metoda tylko osobiście wolę ja łączyć z inną coś w rodzaju metody dualnej
Salut Gostek,

mógłbyś udostępnić troszkę swoich pomocy naukowuch na mp3?
Byłaby bardzo wdzięczna, za 2 tyg wyjezdzam do Francji i pomoce naukowe sa mi niezbedne.
Pozdrawiam serdecznie.
Sluchanie piosenek po francusku, to dobry sposod na szybko nauke.
Czy zna ktos strone gdzie mozna posluchas np. dialogow po francusku?
z gory dziekuje
Ktos mog by pomoc my podrecnik posukac na internetzie hispanskie i francuski, bo nie moge znalesc! [email]
Dzieki!
hej
mógłbyś udostępnić troszkę swoich pomocy naukowuch na mp3 -metoda callana z j.ang. ? mój e-mail [email] Z góry dziękuję
ja poloecam stronke: http://www.compare-le-net.com/index.php?comparer=annuaire/affiche&rss=ok&id_site=7250 mozna sciagnac z niej audiobooki po francusku
http://www.litteratureaudio.com/
a znacie może jakies strony gdzie są udostepniane materiały do słuchania, ale uproszczone? W sensie że dla róznych poziomów jezyjka francuskeuigo - debutants, intermediaire, avancé?
jęsli masz czas by sobie ściągnąc to prosze cię bardzo :
http://peb.pl/dokumenty/306672-rapidshare-pimsleur-french-francuski-blyskawicznie.html
http://www.speak.pl/kursy-francuskiego.html kursy z franc. ala metodą callana
Polecam Metodę Speak.pl Francuski 4x Szybciej

jeżeli ktoś chce materiały do tej metody: ksiązki w pdf + CD zapraszam
Wielkie dzieki. Ta strona jest swietna.
Witam,
Byłabym bardzo wdzięczna za przesłanie materiałów do tej metody. W zamian mogę udostępnić kurs Callana do nauki angielskiego. mój mail: [email]
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
a.w
hej,
mogę tez dostać francuski4xszybciej? mój [email]
pozdrawiam
Ja też! :D
[email]
Ja również byłabym naprawdę bardzo wdzięczna za przesłanie mi materiałów - mój adres: [email]
tez bym bardzo mocno poprosila [email] wielkie podziekowania, pozdrawiam :)
To i ja poproszę na [email]
hej! Czy ja tez moge prosic o materialy do nauki francuskiego?? :)
[wpis usunięty]
ja też poprosze jesli mozna:) [email] zgóry dzięki:)
Hej ja też poproszę o te materiały : mail [email]
ja tez bym ślicznie prosiła o materiały na adres [email]
Ja również bym prosiła: [email]
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 135
poprzednia |

« 

Nauka języka

 »

Pomoc językowa