Do zobaczenia w Lyon

Temat przeniesiony do archwium.
31-50 z 50
| następna
Witam wszystkich serdecznie :)
przyjechałem z angli Od tydzien mieszkam w Lyon-ie. Chętnie poznam Polaków, spotkam się na kawka, lunch czy piwko :)
Mam nadzieję,że znajdą się zainteresowani nawiązaniem kontaktu.
Mój e-mail: [email]
Pozdrawiam:)
faycal
Witam,mam córke która właśnie kończy 6 klase a ja chce przenieść ją do szkoły w lyon ,troche boje się że sobie nie poradzi.Znam w miare okolice lyonu i chce tam pracować.prosze o wskazówki co mam zrobić
Świetnie się składa, może pójść do szkoły międzynarodowej z sekcją polską.
http://www.csilyon.fr/college/presentation,86/les-sections-internationales,313?lang=fr
witajcie, mieszkam kolo Lyon juz 20 lat.Przypadkiem wpadlam na to forum i chetnie prozmawiam po polsku.A jezeli moge komus w czyms pomoc to chetnie.
Mam na imie Barbara. Mieszkam w Lyonie ponad pol roku. Chetnie poznam nowych znajomych.
Piszcie na adres- [email] ,odezwe sie na pewno.
Cytat: k0325
Witam,mam córke która właśnie kończy 6 klase a ja chce przenieść ją do szkoły w lyon ,troche boje się że sobie nie poradzi.Znam w miare okolice lyonu i chce tam pracować.prosze o wskazówki co mam zrobić
Dzien dobry, Mieszkam w Lyonie z corka, ktora ma 12 lat. Chodzi tu do szkoly miedzynarodowej z sekcja polska, Cité Scolaire Internationale de Lyon. Przyjechalysmy do Francji we wrzesniu i corka zaczela dopiero nauke jezyka w szkole. Daje rade. Wedlug mnie jest to dobre i przyjazne miejsce na start w nowym kraju. Najlepiej wejsc na strone szkoly, poszukac sekcji polskiej i kontaktowac sie bezposrednio z p.dyrektor.Jesli mieszkacie w Lyonie mozemy sie spotkac i podzielic sie naszymi wrazeniami z uczeszczania do tej szkoly.
Witam, czy w Lyonie jest coś takiego na wzór Wielkiej Brytanii jak AGENCJA PRAC, W KTÓREJ PRZYJMUJĄ DO PRACY POLAKÓW ? Dzięki z góry dla odpowiedź, pozdrowienia i powodzenia każdemu !
Witam wszystkich!
Przeprowadzilam sie do Lyonu kilka miesiecy temu z Londynu. Jutro zaczynam kurs jezyka w Leolingua przy Place Bellcour. Jakies opinie? Narazie tylko miesiac na probe, wiec jakby ktos mialby cos do polecenia to prosze o rade :) Jestem doswiadczona kosmetyczka, ale z tego wzgledu, ze jeszcze slabo mowie po francusku, zastanawiam sie nad praca tylko w kregach polskich. Myslicie, ze znajda sie zainteresowani? Jak do tej pory nie znalazlam niczego polskiego poza kosciolem, czy najblizszy polski sklep naprawde jest az w Grenoble? No i czy sa jacys polscy lekarze? Z gory dziekuje za kazda rade! Pozdrawiam!
Cytat: ewelinamouelhi
Hej dziewczyny potrzebuje polskiej fryzjerki i dziewczyny do przedluzania rzes

Czesc! Przedluzam rzesy metoda 1:1, cena-60 EUR, wypelnianie ok 30EUR (w zaleznosci od ubytku, zalecane co max 3 tyg). Doklejam tez rzesy indywidualne na okazje (3-4 do kazdej rzesy), jesli zadbane trzymaja sie do 1,5 tyg), cena- 30 EUR. Dojezdzam do klientek. Pozdrawiam!
Cześć Ewa
Jest Polski Kościół Katolicki w Lyonie na Mermoz msza 0 11.30 .
A co drugi tydzień pod kościół przyjeżdza "sklepik" z polski - z polskimi produktami spożywczymi i nie tylko. Polskich lekarzy niestety nie znam. Pozdrawiam serdecznie M
Witam joahnna, mam na imię Justyna, od niedawna mieszkam w okolicach Lyonu. Z miłą chęcią bym porozmawiała z kimś, bo tu nikogo nie znam, a mój mąż cały dzień w pracy :(:( a ja sama siedzę. Mój mail to [email] Pozdrawiam
witam mam na imię Piotr mam 24 lata mieszka od niedawna w villefranche koło lyonu poszukuję jakiejkolwiek pracy jakby ktoś cos wiedział albo miał ochote na pogadanie a może spotkanie przy kawie soczku bądż piwku to pisać [gg] lub mail [email] pozdrawiam;)
Dzieki marMari!
Pozdrawiam
Hej ja mieszkam z chlopakiem niedalego Lyonu z miła chęcia poznam kogoś, mam 22 lata podaje swoj email [email] pozdrawiam
Witam serdecznie. Z miłą chęciom poznam przyjaciela:) Mam 36lat, jestem miłą i sympatyczną kobietą. Mieszkam w Lyon-ie. Zainteresowanych nową znajomością proszę o kontakt e-mail: [email] Pozdrawiam serdecznie
Nie ma za co Ewa2885. Pozdrawiam serdecznie .
( chyba słyszałam o jednym polskim lekarzu ogólnym) jak znajde to dam znać
a może ktoś zna ginekologa mówiącego po polsku ?
ponawiam poznam młodych jak i starszych mam 24 lata mieszkam w villefranche sur soan pracuje w lyonie ktoś chętny do nawiazania znjomosci to pisac [email] albo fr numer +22781204524 czekam i pozdrawiam:)
Hej ! Nazywam się Marta, mam 23 lata i mieszkam Lyonie (dokładniej w Caluire et Cuire ) od marca i szukam nowych znajomości. Fajnie by było wyskoczyć na miasto na piwko i pogadać :) czasem zanudzam się na śmierć :) email [email] pozdrawiam cieplutko i czekam na odpowiedz
hej hej :) ja mieszkam prawie rok w Lyon z chlopakiem, obecnie nie pracuje tak więc mam duzo czasu na poznawanie ludzi :) mój numer [tel]
Temat przeniesiony do archwium.
31-50 z 50
| następna