fani calogero-odezwijcie sie!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 47
poprzednia |
szukam fanow CALOGERO w Polsce!!poniewaz na polskich stronach znalazlam notke ze....nie ma zadnego zarejestrowanego fana tego fantastycznego wykonawcy postanowilam to sprawdzic w ten sposob.prosze odezwijcie sie!!!!pozdrawiam goraco :-)
ja bardzo lubię jego muzykę ale zarejestrowanym fanem nie jestem :0
a znasz moze jakies strony jego oprocz www.calogero.com.fr??nie znam francuskiego-niestety:( wiec niewiele mi ona daje.szukam o nim ciekawych informacji bo plyty mam i zdjeciami oko naciesze ale to mi nie wystarcza.chcialabym go poznac lepiej.jesli cos wiesz odpisz prosze!!pozdrawiam:)
ja go tez lubie i fajnie ze ktos wpadl wreszcie na pomysl by znalezc jego fanow!!moze ty stworzysz polska strone naszego ulubienca!!??pomysl!!a poki co fani calogero laczcie sie-bo juz najwyzszy czas!!pozdro
niestety ja dopiero poznaje internetowy swiat wiec nawet nie mam pojecia jak taka strone stworzyc!!poza tym najlepiej gdyby to zrobil ktos kto zna francuski zeby mogl wszystko co o nim pisza tlumaczyl na polski a ja....ubolewam bo nigdy nie uczylam sie francuskiego-NIESTETY.ale jestem dobrej mysli!!moze dolaczy do nas ktos kto moze nam pomoc.w kazdym razie dzieki za odpowiedz-jak cos to pisz.:-)
ja tez lubie calogero choc niewiele mam o nim informacji.we francji jest bardzo popularny.dostal muzyczna nagrode dla najlepszego francuskiego wokalisty -w tym roku oczywiscie.jak cos znajde o nim to napisze
Cześć. Jestem fanem CALOGERO.W marcu miał on trase koncertową po Francji.Zastanawiałem się czy nie pojechać do LILLE lub REIMS na jego występ.Niestety póżniej straciłem prace i z wyjazdu nici. Pozdrowienia dla fanów w Polsce i we Francji.
jejku!!gdybym ja miala okazje jechac na jego koncert to ani minuty bym sie nie zastanawiala.niestety nie sadze zeby calogero zawital do polski a ja do francji z pewnoscia nie pojade...niestety!!gdybys znal jakies ciekawostki o nim to bede wdzieczna jesli mi o nich napiszesz.nie znam francuskiego wiec jego oficjalna strona niewiele mi daje.pozdrawiam
ja uwielbiam calogero!!!!!!!!!suuuper facet i dobry wokalista!!!!!!przylaczam sie do ciebie!!!!!!odezwijcie sie wreszcie-polaczmy sie. :-)
kocham tegogościa mam wszystkie jego plyty kupine we francji po prostuu go uwielbiam przydala by sie jakas strona chocby po angielsku ;/ ale trudno wiem ze nie jestem sam jaka jest wasza ulubiona pisenka calogero moja to devant toi i le secret z pierwszej plyty..!pozdrawiam
http://laviefred.free.fr/ dobra to jest strona o calogero http://lightsfromparadise.free.fr/calogero/ to jest strona fanów tam sie mozna wpisac wpisalem sie pisalo ze bedzie przy nastepnej aktualizacji nie spieszy im sie widze....moje [gg] pogadam z kazdym calofanem...;];]bede sie staral przetlumaczyc biografie calogero ale niewiem czy mi sie uda...!=/=|
wreszcie znalazlam bratnia dusze!!widze ze naprawde go lubisz.ja tez slucham go od dluzszego czasu i chetnie z toba porozmawiam na jego temat.jesli masz o nim jakies ciekawostki to bede wdzieczna za kazda wiadomosc.znalazlam w internecie jego strone.....niestety francuska a ja nie znam tego jezyka.odezwe sie do ciebie to moze pogadamy.dzieki za odpowiedz.pozdrawiam :-)
Ja tez bardzo go lubie.Mam nawet jego ostatnia plyte i znam wszystkie piosenki na pamiec.Jednak sa jeszcze ludzie z konkretnym gustem muzycznym.Pozdrawiam!!!
Ho ho ho widze ze nie jestem sam. A juz myslalem, ze tylko ja w tym kraju slucham francuskiej muzy. Ja tez sobie troszke ich slucham (ostatnio dosc czesto leci u mnie ostatnia plytka). pozdroofka Piotrek [gg]
moja ulubiona piosenka to yalla i face a la mer
skoro juz sie znalezli fani calogero to moze ktos z was utworzy jego strone.ja niestety nie bardzo sie na tym znam.....ale gdybym tylko umiala od razu przystapilabym do dzialania!!a moze jakies forum????moglibysmy sobie pogadac i powymieniac sie informacjami.fani innych zespolow bardziej sie staraja.......sprobujcie.pozdrawiam :-)
czy ktos z was fani calogero wie czy istnieje juz polska strona tego wykonawcy??duzo o nim piszecie ale tak naprawde niewiele robicie by sie zjednoczyc(hehe)!!jesli ktos zna taka strone to prosze o jej link.ja tez lubie calogero-spoko gosc.narka
fajnie ze jestescie!!dobrze wiedziec ze nie jestem osamotniony w sluchaniu calogero!!niestety o polskiej stronie nic mi nie wiadomo ale widze ze powoli ludziska sie przymierzaja do tego!!oby jak najszybciej!!jest jego oficjalna strona francuska-polecam....o ile znacie francuski-ja tylko odrobine sie orientuje.ale i tak warto obejrzec ta strone!!pozdro dla wszystkich calogerowiczow!!!!!!!!!!:)
dobrze by bylo gdybys jeszcze podal link tej strony.z gory dziekuje i pozdrawiam
a tak!!zapomnialem go napisac!!oto on- www.calogero.com.fr -zycze milego ogladania i sluchania!!
Robię stronę o Calogero!!!

Szukam:
- osób do tłumaczeń
- redaktorów
- dobrych dusz ;)

grafika, kod zapewnione na bdb poziomie

Przydałaby się zrzutka na domenę (*.pl - ok. 70zł), serwer będzie w najbliższym czasie.

Chcę jeszcze zrobić polską wersję strony o Jenifer, ale to kiedy indziej ;)

Zapraszam wszystkich do współpracy. Powiedzcie swoim znajomym =D
byloby swietnie gdybys taka strone stworzyl.wertuje jego oficjalna strone francuska ale z powodu nieznajomosci jezyka to niewiele mi daje.czy mozna poznac twoj numer gg??dodam ze naprawde go lubie i zazdroszcze wszystkim ktorzy moga o nim czytac.niestety nie moge ci za bardzo pomoc bo jestem poczatkujaca internautka ale trzymam kciuki zeby sie udalo....i z niecierpliwoscia czekam na dalsze informacje.pozdrawiam :-)
to świetnie tez bym cos zrobil jakbym cokolwiek umial moglbym sie postarac o biografie ale nie obiecuje ogolnie moge pomoc w tlumaczeniu ale tylko w tym bo niczego innego nie umiem jesli chodzi o htmml;] takze napisz mi na meila jak jestes zaintereesowany [email] pozdrowienia dla wszystkich CaloFanów...;]]]]
[gg]

niedługo podam ToDo i napiszę to, co już mamy

trzeba zrobić jakąś zorganizowaną akcję ;]
mam nadzieje ze wspolnymi silami dojdziemy do celu!!swietnie ze sie tego podejmiesz!!nareszcie znalazl sie ktos taki jak ty!!serdeczne dzieki i czekam na dalsze informacje....oczywiscie niecierpliwie.pozdrawiam
serdeczne dzieki za chec stworzenia tej strony.polska telewizja nie rozpieszcza nas francuska piosenka wiec moze w ten sposob bedziemy mogli sobie to zrekompensowac.uwielbiam calogero od bardzo dawna ....wiec jestem zachwycona twoim pomyslem.tylko sie nie rozmysl-blagam!!!!!!pozdrowionka
POWIEM KROTKO-SUPER ZE STWORZYSZ TA STRONE!!!!!!TAK JAK RESZTA CZEKAM NA DALSZE INFORMACJE-OBY SIE UDALO!!!!!!CALOGERO TO FAJNY GOSC!!
HEJ:)wiecie co az mi wstyd..ale ja pierwszy raz slysze...o calogero:(wiec tez chcialabym poznac jego tworczosc:) mozecie mi powiedziec czy sa jakies strony gdzie moglabym posluchac jego utworow?
nie masz czego sie wstydzic bo on w polsce jest praktycznie nieznany ...za to we francji zdobyl glowna nagrode w tym roku dla najlepszego wykonawcy.jego muzyka odbiega od tego co jest dzis najbardziej popularne.ja uwielbiam jego plyte pt. 3.mozesz troche posluchac na jego oficjalnej stronie francuskiej.link masz podany juz we wczesniejszych wypowiedziach.i moze juz niebawem bedzie jego polska strona....pozdrawiam i zycze milego sluchania :)
heh coś ty pierwsza płyta jest najlepsza....A Milieu des autres...=p..nie moge sie doczekac polskiej strony....bedzie wyebanie...apropo pracuje nad biografią...!
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 47
poprzednia |

« 

Nauka języka