piosenka z czołówki wideoteki dorosłego człowieka

Temat przeniesiony do archwium.
91-109 z 109
| następna
Witam!
Jeśli ktoś jeszcze poszukuje mp3: Romeo et Juliette - „Les rois du monde”,
lub innych utworów z musicali to proszę się odezwać na [email]
Postaram się pomóc…
ps. Tylko proszę pamiętać o podawaniu "względnie" dokładnych nazw utworów :D
Witaj Olu!!!rnJa też poszukuje piosenki, która rozpoczyna wideotekę. Mogłabyś mi podać namiary jak ją zdobyC?rnPozdrawiam serdecznie rnAgnieszka
gdzie znależć ten musical????
Jestem zdesperowana nigdzie nie mogę znaleźć tego miusicalu.Proszę o namiary
Romeo et Juliette tytułu niestety nie wiem
Ja także chciałabym obejrzeć te musicale i jeżeli ktoś ma możliwość przegrania mi ich, poproszę o maila. Oczywiście pokryję koszty przesyłki.

[email]
Witam! Z piosenkarzy francuskich godni polecenia (moim zdaniem przynajmniej) są: Celine Dion (stare piosenki), Julie Zenatti, Bruno Pelletier, Daniel Lavoie, Patrick Fiori, Joe Dassin (piekne stare przeboje z młodości moich rodziców ;)).
Jak się nazywa kawałek, może ktoś skojarzy. Taki nowszy, śwpiewa po francusku młody kolo pokroju Garou. W refrenie "Tu es mon cour, mon dour" czy jakoś tak. O ile dobrze pamiętam teledysk do tego utworu był czarno-biały.
Bardzo was prosze. Niech ktoś mi ta piosenke przetłumaczy i prosze mi przesłać na e-mail: [email] ist, wenn man trotzdem weint rnDas kommt bestimmt vom glücklich sein rnIch geb' mich ganz in Deine Hand rnDas Herz ist stärker als Verstand rnJe t'aime mon amour rnIch küsse Dir die Augen zu rnAlles, was ich jetzt brauch', bist immer nur Du rnrnWieviele Stunden hat die Nacht rnWenn meine Zärtlichkeit erwacht rnSpür' wie die Wärme Deiner Haut rnDas Eis in meiner Seele taut rnWie viele Stunden hat die Nacht rnWenn Dein Gefühl mich hilflos macht rnEs gibt für uns nur Liebe pur rnCe soir je t'aime mon amour rnrnBist mir ganz nah im Kerzenlicht rnUnd Deine Augen streicheln mich rnIch lieg' in Deinem Arm und sag' rnWas ich sonst nur zu denken wag' rnJe t'aime mon amour rnrnWie viele Stunden ... rnrnWie viele Stunden hat die Nacht rnWenn meine Zärtlichkeit erwacht
Czy ktoś mi przetłumaczy prosze
mój e-mail [email]

Verliebt ist, wenn man trotzdem weint
Das kommt bestimmt vom glücklich sein
Ich geb' mich ganz in Deine Hand
Das Herz ist stärker als Verstand
Je t'aime mon amour
Ich küsse Dir die Augen zu
Alles, was ich jetzt brauch', bist immer nur Du

Wieviele Stunden hat die Nacht
Wenn meine Zärtlichkeit erwacht
Spür' wie die Wärme Deiner Haut
Das Eis in meiner Seele taut
Wie viele Stunden hat die Nacht
Wenn Dein Gefühl mich hilflos macht
Es gibt für uns nur Liebe pur
Ce soir je t'aime mon amour

Bist mir ganz nah im Kerzenlicht
Und Deine Augen streicheln mich
Ich lieg' in Deinem Arm und sag'
Was ich sonst nur zu denken wag'
Je t'aime mon amour

Wie viele Stunden ...

Wie viele Stunden hat die Nacht
Wenn meine Zärtlichkeit erwacht
Hej! macie ta mp3? Bo bardzo potrzebuje tej piosenki na konkurs piosenki francuskiej. Moj mail to [email] Z gory dzieks
Pewnie chodziło Ci o piosenkę Michała Kwiatkowskiego "mon tout". Polecam serdecznie!! :)
Hejka... Jeśli ktoś chce "Romeo Et Juliette" (mp3) mogę przesłać na skrzynkę... Proszę tylko o podanie dobrego adresu (w ogóle kontakt przez mail) najlepiej na WP :D:D:D
Bylabym wdzieczna za przeslanie mi muzyki z musicalu Romeo et Juliette i Notre Dame de Paris na mial: [email] Bardzo prosze o jakies informacje na ten temat.
czy ktoś może przesłał do Ciebie tę piosenkę. jeśli tak to czy mógłbyś przesłać ją na mój adres [email]
z góry dziękuję
Iwona
to ja tez poproszę Roméo & Juliette - Les rois du monde

niestety nie umiem zamieniac wer na mp3 :(


[email]
jesli znasz juz tytul tej piosenki to czy mogla bys mi go podac? z gory dzieki pozdrawiam
od 2 lat slucham piosenek z musicali nddp i retj i chcialabym prosic o kontakt z osobami ktore maje te musikale na plytkach, ktore beda mogly przegrac je i wyslac, oczywiscie na moj koszt.
o to moj mail [email]
z gory wielkie dzieki!!!
Temat przeniesiony do archwium.
91-109 z 109
| następna