piosenka z czołówki wideoteki dorosłego człowieka

Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 109
Dziękuję z całego serca :) pozdrawiam
Czy moglabym tez prosic o ta piosenke:-)Bede bardzo wdzieczna.Moj mail: [email] Merci:)
właśnie wysłałam miłego słuchania
mam prośbe... mólby mi ktoś podesłać na mail tą piosenkę
"Les rois du Monde"

plisssssssss
[email]
hej!mam wielką prosbe,niestety nie ucze sie francuskiego;/ w radiu uslyszalam piosenke żody sę(niestety fonetycznie).spiewa on taka wolna ballade,bardzo mi sie spodobala,gdyby ktos mogl mi napisac poprawna wersje jego nazwiska bylabym bardzo wdzieczna


[email] - to jest moj mail,z gory dzieki za pomoc:*
Hejka!. Czy ktoś dysponuje DVD z Romeo et Juliette i z NDDP?. Jeśli tak, to baaaaaardzo bym prosiła o kontakt, gsybyście zechcieli przegrać mi te musicale.. Bardzo mi na nich zależy.. No i oczywiście jeśli ktoś miałby do nich polskie lub angielskie napisy, to proszę napisać:)..
PS Dla wszystkich zainteresowanych- dysponuję angielską wersją piosenki "Les Rois Du Monde":)..
To jest joe dassin, tan który spiewał słynne aux champs-elysses
Witaj Olu
Zupełnie przypadkiem trafiłem na Twje pytanie o Motyw z wideoteki dorosłego człowieka. Zdaje się że już go zdobyłaś. Napisz proszę gdzie.
Pozdrawiam
Michał
Nie chce mi sie wierzyc , ze jest cos ladniejszego od " Les rois du monde " ale jezeli jest to please - podzielcie sie ! pzdr !!!
OOO!!! "Le rois du monde"...przez Was słuhcam tego dzien i noc..wokale solistów mogłyby być troche bardziej, mhm,jak by tu powiedziec...męskie...ale ogólnie naprawde piekny utwór!!!rnHeh, nie wiem czy są ładniejsze utwory, to zależy od typu muzyki. Nie potrafię konkretnie wskazać na najładniejszą piosenkę, ale "Le rois du monde" jest u mnie w czołówce!!! :)Pozdrawiam....
hej!Bardzo bym chciała obejrzeć te musical'e. czy mogłabym prosić o przesłanie płyt dvd ( oczywiście pokrywam koszty)
Pozdrawiam Joanna
witam ;) a ja mam wielka prosbeee nie moge nigdzie sciagnac piosenki le temps des cathedrales z nddp ;/...w sumie sciagam z emuli ale tam nie ma ;/ a na necie jakos znalesc nei moge !! proszee o kontakt ;) moj mail : [email] prosze o ta mp3 mmm ;D pozdrawiam IWcia
aaaa zpomnialam dodac ze chodzi mi o wersje spiewana przez roberta janowskiego bo tak to mam heh ;) buziaki=**
Bardzo wam wszystkim dziękuję bo od dawna szukałam tytułu tej właśnie piosenki. Jeżeli ktoś mógłby mi ją wysłać na mail [email] to z góry serdecznie dziękuję
Jeżeli jeszcze ktoś chciałby ten utwór to bardzo szybko można go ściągnąć jako mp3 na stroniernhttp://users.swing.be/sw307066/enter/mp3/
Czy ktos mi mogl napisac teksty piosenek z ROMEO ET JULIETTE fonetycznie??!!?? (tzn tak jak sie czyta) Bo nie znam francuskiego i ciezko jest spiewac piosenki nawet z txtem bo we francuskim jest taka wymowa ze ciezko jest skapowac jak sie to czyta. Bylabym baaaaaaaaardzooooooo wdzieczna!!!! moj e-mail: [email]
hey! dopiero niedawno poznałam "les rois du monde" na wieczorku francuskim i uważam że jest cudowna!! jesli ktoś ma tłumaczenie tej piosenki to bardzo proszę prześlijcie mi na maila :
[email]

ja niedługo będę miała "romeo et juliette" na kompa więc też będę mogła komuś przesłać itp. tylko będę potrzebować polskich napisów ;)
pozdrawiam
jestemwielka fanka tego musicalu. bylabym wdzieczna gdyby ktos wyslal mi napisy polskie na mail: [email]
ja tez bym prosil tlumaczenie do :les rois du monde:" bardzo bardzo dziekuje z gory... moj [email]
znalazłam niedawno stronkę o tym musicalu..tam są wszelakie spolszczenia :)
www.romeojuliette.republika.pl .. mam nadzieje, ze autorka nie obrazi sie za podanie linka do jej strony.
czy ktos mogłby mi przesłać tą piosenkę na maila: [email] mi o Les rois du monde z góry dziękuję
Gdyby ktoś był taki miły i mnie także podrzucił "Les rois du monde"albo cały musical "Romeo et Juliette"- o ile to nie jest problemem, to bym była szalenie wdzięczna. Mój mail [email] . Z góry dzięki!!!
Oglądałam niedawno musical "Romeo i Julia" i jest świetny!! Niestety nie mogę go z nikąd ściągnąć:/ Byłabym dozgonnie wdzięczna gdyby ktoś dał mi linka do strony skąd bym sobie mogła to ściągnąć, i tłumaczenia też, albo w jakiś inny sposób:) Widze ze sporo z Was to ma wiec mam nadzieje ze ktos sie odezwie:) Z góry wielkie dzieki:) mój adres e-mail : [email]
Ja również gorąco prosze o przesłanie mi :"les rois du monde". Z góry serdecznie dziekuje.
[email]
Ja też, ja też!!

[email]

:):)
Hejka, mam wielką prośbę..
Jeśli ktoś posiada musicale Notre Dame de Paris i Romeo et Julitte byłabym baaaaaaaaardzo wdzięczna, gdyby zechciał przegrać je na płyty i mi je wysłać.. Oczywiście wszystkie koszty pokrywam ja:).. Bardzo proszę o kontakt:
[email]
Dołącam się do prośby Sweet Charlotte.

Mój mail: [email]
dołączam*
Bardzo proszę o pomoc.rnKto wie jaki tytuł nosi piosenka śpiewana na zakończenie ostatniej przedwakacyjnej wideoteki?
aimer czy on dit dans la rue jest poprostu swietne!!!!!!!!!!!a Damien Sargue w roli Roméa byl swietny...wczoraj go widzialam pod jego domem...porprostu przystojniak
Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 109