piosenka z czołówki wideoteki dorosłego człowieka

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 109
He he, a ja mam teksty do musicalu Roméo & Juliette .....ale kserowane :-#
teksty do Roméo & Juliette sama sobie tłumaczyłam na polski
PRRRRRRRROSZE CZY KTOŚ MA MOZE TŁUMACZENIE NA J.POLSKI PIOSENKI "LES ROIS DU MONDE"-PRZESLIJCIE-JAK MOZECIE NA MOJ [email]
Z GORY DZIEKUJE.-TO DLA MNIE BARDZO WAZNE
Czy ja również mogę poprosić o teksty piosenek z tego musicalu
mój adres [email]
A może masz również mp3 przeboju les rois du monde

Z góry wielkie dzięki
jezeli macie to bardzo bym prosila o tlumaczenie tekstu "Les rois du monde" na maila: [email] z góry dziekuje :) pozdrawiam
Hej!Co do tekstów do Romea szukajcie na rewelacyjnej stronie WWW.PAROLES.NET/ Jest banalna nawet dla kogoś, kto nie zna francuskiego, ogromna ilość textów, z fragmentami piosenek i starają się być na bieżąco.
Co do najpopularniejszych musicali fr - kliknijcie na LISTES DES INTERPRETES i prawa kolumna to tytuły, które były wielkim sukcesem kasowym we Francji, ze wszystkimi textami. Osobiście polecam "Les 10 Commandements" z rewelacyjną piosenką finałową "L'envie d'aimer", "Notre Dame..." oraz oprócz "Romea..." "Tristana i Izoldę"- nie dość, że po francusku, to w klimacie irlandzkim :-)
Pozdrawiam wszystkich i miłego czytania!!!
Czy ktos wie jak zdobyc DVD z tym musicalem. Piosenki znam "par coeur" ale nigdy tego musicalu nie widzialam.
Romeo et Juliet - Les rois du monde --- prosze podeslijcie mi ten utwor szukam go szukam i znalexc nie mogę :( moj emil to: [email]

SERDECZNIE DZIĘKUJĘ Z GORY I POZDRAWIAM!!
Oni się nazywają Damien Sarge, Grégori Baquet i Philippe D'Avilla a piosenka to "Les rois du monde" z musicalu Romeo et Juliette, no ale to juz chyba wiesz:)
Zgadzam się z Tobą!!! NDDp jest wspaniały!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czuje do Notre Dame de Paris cos bardzo podobnego :). Ogladalam go z 30 razy, poza tym na okraglo slucham muzyki z tego musicalu, jest po prostu PRZEPIEKNA... To najcudowniejsze dzielo muzyczne, jakie kiedykolwiek widzialam. I mnie udalo sie namowic kilka osob, by obejrzaly ze mna NDdP, wszystkie byly zachwycone :).
Pozdrawiam
Cześć,Ludkowie!!!
W przyszłym tygodniu (prawdopodobnie) skończę POSLKIE NAPISY do ROMEO ET JULIETTE!!!Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt:
[email] .... Pozdrawiam...:D:D:DD:D:D
mam juz ten utwor, jest swietny jesli ktos jest zainterwsowany
[email]
MAM NAPISY DO ROMEO ET JULIETTE!
Mam już gotowe napisy do ROMEO ET JULIETTE!!!!Zainteresowanych proszę o kontakt: [email]
Pozdrawiam...:D
Jezeli ktos posiada napisy do tego musicali - moga byc w jezyku nagielskim, to prosilabym bardzo o przeslanie, poniewaz nie moge ich nigdzie znalezc w sieci, a nie znam francuskiego.. :( Bede bardzo wdzieczna. [email]
piosenka trzech francuzów w wersji rosyjskiej :)

http://3mp3.ru/eng/artist/27499/A-Aleksandrin-S-Li-A-Post

pozdrawiam
ta piosenka to: Les Rois du monde :)
Widzialem i Romeo Et Juliette i NDDP i wg. mnie NDDP bije R&J na glowe!! Znalazlem kiedys napisy angielskie do NDDP a poniewaz nie moglem znalezc polskich przetlumaczylem je
( http://napisy.info/napisy_info_64815.zip ) zrobilem tez napisy do tej najnowszej wersji Upiora w Operze
( http://napisy.info/napisy_info_71786.zip ). Powodem dla ktorego pisze tego posta sa ANGIELSKIE napisy do musicalu Romeo Et Juliette (nie do pojedynczych piosenek tylko do wersji video) pozniewaz takze chce je przetlumaczyc a nigdzie nie moge ich dostac (francuskiego nie znam). Jesli ktos bylby w stanie przeslac mi je na mojego maila ( [email] bylbym bardzo wdzieczny. Nie bede w stanie zagladac tu regularnie wiec zalezy mi aby napisy zostaly przeslane na maila. Z gory dziekuje.
Jezeli ktos ma to bardzo bym prosila o przeslanie tej piosenku na maila :

[email]

Z gory dziekuje i pozdrawiam...
Jesli ktoś byłby tak miły to proszę o przesłanie mp3 piosenki:
"les rois du monde" . To ta z Wideoteki dorosłego człowieka. Będę bardzo wdzięczny, nigdzie nie mogę jej znaleść.
Oto mój mail: [email]
cześć, podobno masz mp3 rois du monde, jesli tak to bardzo prosze podeslij mi ja na maila.. gorąco pozdrawiam.. [email]
Potrzebuję napisów do tego musicalu po francusku. Jeśli ktoś ma to proszę prześłijcie mi je na maila: [email]
czesc, moze bys mi wyslala piosenke z filmu ROMEO I JULIA a moze masz jeszcze jakies ladne?, ja tez wysle [email]
jak ktos chce to noge przesłac RomeoEt Juliette-"LES ROIS DU MONDE' przez SKYPE--jedrasb zapraszam.
jeśli ktoś ma piosenkę ""Les rois du monde"" to bardzo proszę o przesłanie mi jej na e-meila [email]

z góry wielkie dzięki.
Jak ktośma mp3 albo teksty z Romeo et Juliette to bardzo prosze o kontakt!!!! Moje gg : 7547904:)
jeja - nawet nie wiecie jak sie ciesze ze znalazlem to forum - wlasnie tej piosenki szukam i szukam od dluzszego czasu. Super! dzieki wielkie.
czy mógłby ktoś mi przesłać piosenkę z czołówki wideoteki. Byłabym ogromnie wdzięczna....to nic ,że ni w ząb nie znam francuskiego, ale chętnie bym sobie ją posłuchała w całośći a nie we fragmencie jaki słyszę w czołowce programu. Pozdrawiam. [email]
Proszę oto słowa:
Les rois du monde
Romeo & Juliette...
R: Les rois du monde vivent au sommet
Ils ont la plus belle vue mais y a un mais
Ils ne savent pas ce qu'on pense d'eux en bas
Ils ne savent pas qu'ici c'est nous les rois

B: Les rois du monde font tout ce qu'ils veulent
Ils ont du monde autour d'eux mais ils sont seuls
Dans leurs châteaux là-haut, ils s'ennuient
Pendant qu'en bas nous on danse toute la nuit

{Refrain:}
Nous on fait l'amour on vit la vie
Jour après jour nuit après nuit
A quoi ça sert d'être sur la terre
Si c'est pour faire nos vies à genoux
On sait que le temps c'est comme le vent
De vivre y a que ça d'important
On se fout pas mal de la morale
On sait bien qu'on fait pas de mal

M: Les rois du monde ont peur de tout
C'est qu'ils confondent les chiens et les loups
Ils font des pièges où ils tomberont un jour
Ils se protègent de tout même de l'amour

R et B: Les rois du monde se battent entre eux
C'est qu'y a de la place, mais pour un pas pour deux
Et nous en bas leur guerre on la fera pas
On sait même pas pourquoi tout ça c'est jeux de rois

R, B et M: Nous on fait l'amour on vit la vie
Jour après jour nuit après nuit
A quoi ça sert d'être sur la terre
Si c'est pour faire nos vies à genoux
On sait que le temps c'est comme le vent
De vivre y a que ça d'important
On se fout pas mal de la morale
On sait bien qu'on fait pas de mal

{au Refrain}...
piosenka już wysłana
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 109