piosenka z czołówki wideoteki dorosłego człowieka

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 109
poprzednia |
Bardzo proszę o pomoc,jeśli ktoś z was wie jaki jest tytuł piosenki,którą słychać w
czołówce programu wideoteka dorosłego człowieka i zna nazwę zespołu,który ją wykonuje, to proszę niech mi odpiszę, będę bardzo wdzięczna za pomoc
nie jestem pewna czy oto chodzi, ale jest tam fragment piosenki z musicalu "Romeo et Juliette" pt."les rois du monde"
Dziękuje za odpowiedź - poszukam po p2p :-)

Pozdrawiam
polecam tez inne piosenki z tego musicalu, jak:"les beaux, les laids", "aimer", czy "on dit dans la rue". warto tez obejrzec na dvd caly musical(o niebo lepszy od tego co prezentuje Janusz Józefowicz!):-)
Pozdrawiam
Bardzo Ci dziękuje,to właśnie o tę piosenkę mi chodziło .
Super że wspomniałaś też o innych utworach z tego musicalu !!!
Jeśli znasz jeszce jakieś inne francuskie przeboje z dzisiejszych oraz minionych lat to proszę , podaj mi ich tytuły lub wykonawców .
Pozdrawiam
to zalezy jakiej sluchasz muzyki, bo inaczej jest tego od groma:-)
fajny jest tez inny, chyba starszy musial:"Notre Dame de Paris", który tez jest na dvd. i stamtad najbardziej znane piosenki to: "les temps des cathedrales"i "belle"(polecam zwlaszcza ten kawalek:-)
Piosenka "Les rois du monde" pochodzi z musicalu "Romeo et Juliette" (premiera w 2000 roku). Główne role odtwarzają: Cecilia çara (Juliette) i Damien Sargue (Romeo). Piosenkę z czołówki śpiewa trio: Romeo, Merkucjo i Benvolio. Jednym ze sponsorów musicalu była telewizja TF1 (spektakl był emitowany w grudniu zeszłego roku), a płyta niegdyś była dostępna w sklepie gigant.pl.
Polecam również bogaty repertuar Serge'a Gainsbourge'a . Jego twórczość muzyczno-wokalna to nie tylko "Je t'aime. Moi non plus" ale również całe mnóstwo innych, pięknych ballad.
To chyba Shaza bedzie! :)
wiesz może jak ściągfnaą ć albo skąd napisy do tego musicalu Romeo Juliette plis pomóż !!
Kto wie albo ma napisy do musicalu Romeo et Juliette albo wie gdzoe są to proaszę niech mi pomoże !!!!Mój nr [gg] albo e-mail [email] bo ja mam musical anie mam napisów, prioszę bardzo mi zależy!!
Teksty z "Romeo et Juliette" znajdziesz na francuskiej stronie poświęconej temu musicalowi. Nie pamiętam dokładnego adresu, ale znajdziesz to łatwo np. przez google.
ja mam wszystkei teksty!:-) 2266785
wyslalam ci juz mailem:-)
Dzięki Wam wszystkim bardzo, jesteście kochani!!!
Mam do Ciebie ogromną prośbę...Bardzo chciałabym obejrzeć ROMEO ET JULIETTE, ale nie mam mozliwości ściągnięcia tego musicalu..czy byłaby mozliwość abyś przegrała mi na płytę CD-R i jaki byłby ewentualny koszt tego przedsięwzięcia??? Pozdrawiam...:):):)
Kochani!!!!!Mam do Was ogromną prośbę...Bardzo chciałabym obejrzeć ROMEO ET JULIETTE, ale nie mam możliwości ściągnięcia tego musicalu..czy byłaby mozliwość aby ktoś z Was nagrał mi na płytę CD-R ROMEO ET JULIETTE i jaki byłby ewentualny koszt tego przedsięwzięcia??? mój numer [gg] .... Pozdrawiam...:):):)
jesli dalej chcesz romeo et juliette to mam to na 2 cd,moj e-mail [email] pozdrawiam
czy ewentualnie tez mozesz przeslac mi? [email]
czesc mam do was pytanie wiecie może z jakiej strony mogłabym sćiągnąć utwór - "Le temps des cathedrale" z musicalu Notre Dame de Paris
a kto wie moze jak sie nazywaja ci trzej mlodzi francuzi (?) lub inni francuskojezyczni ktörzy spiewali dzis (17/06) w wideotece doroslego czlowieka?
to bylo zaraz po wysteopie Torzewskiego...
Juz ich wczesniej puszczali a dzis bylo ponownie. a moze chociaz tytul ktos pamieta?
Wlasnie mialam ten sam proble a tu prosze:)
No przeciez masz tytul do tych trzech francuzów: les rois du monde :)
to znaczy ze czolowka i oni to to samo???
Szczerze mnie to zaskakuje ...ale to moze i nie dziwne bo jeszcze nigdy nie zdazylam na czolowke programu ;(
Czy ktoś z Państwa posiada tłumaczenia tekstów musicalu Romeo et Juliette? Proszę o przesłanie i z góry serdecznie dziękuję. Anka
Czy ktoś z Państwa posiada tłumaczenia tekstów musicalu Romeo et Juliette? Proszę o przesłanie i z góry serdecznie dziękuję. Anka
Czy ktos ma LES ROIS DU MONDE na mp3??? Jesli tak to baaardzo prosze o przeslanie go na mojego maila [email] BAAAAARDZO o to prosze bo szukam tego wszedzie i nie moge sciagnac ani jednej mp3trojki.
Z gory dziekuje i jeszcze raz bardzo prosze.
Jeśli Mi też Moglibyście Wysłać Tę Piosenkę, To Z Góry Baaardzo, Baaardzo Dziękuje. Mój e-mail to :

[email]

3majcię Się Cieplutko !
No i ja tez baaaaardzo o nia prosze, dziekuje
moj mail [email]
"Romeo et Juliette" chowa się przy NOTRE DAME DE PARIS!!!!!! To jest po prostu NIEZIEMSKIE!!!!! Jeśli nie mieliście okazji widzieć NDDP - to BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARDZO GORĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄCO polecam. Kiedy po raz pierwszy usłyszałam "Aimer" z R et J byłam zachwycona - fakt, kilka piosenek jest tam wartych uwagi, ale ogółem jest to spektakl mniej expresywny od NDDP. Gdy jechałam na wymianę mieliśmy w Paryżu okazję obejrzeć w teatrze Dzwonnika. Na początku byłam zawiedziona, bo liczyłam na Romea... ale przepadłam w NDDP już od pierwszych chwil tego spektaklu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na wymianie byłam 3 lata temu, a NDDP nadal mnie "trzyma" !!! Ten spektakl jest NAJLEPSZYM I NAJWIĘKSZYM towarem exportowym Francji ;-). Jak dotąd, żadnemu innemu musicalowi nie udało się podbić mojego srca (jak i mojej rodziny, chociaż go nie widzieli na "żywo" ale na dvd i słyszeli... musieli ze mna wytrzymywać, gdy darłam się w niebogłosy "il est venu le temps des cathedraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaales... le mond est entre dans un nouveu millenaire!!" ;-).

MUSICIE TO OBEJRZEĆ I WYSŁUCHAĆ!!! =)
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 109
poprzednia |