Blagam o pomoc (na kolanach ;p)

Temat przeniesiony do archwium.
Mam wielka prosbe, czy ktos moglby mi przetluamczyc, ten tekst, wiem, ze troche tego jest, ale bardzo, bardzo mi zalezy. Bede naprawde ogromnie wdzieczny.
***
A Little About Me

salu! ben si ta envi de mieu me connaitre ta ka bougé tes fS et venir me parler je v pa te manger!en tt K jsui une meuf ki se pren pa la tete!


Favourite Things

kom zik jecoute du metal, du rock , du punk fin voila!

Hobbies and Interests

je kif sortir avec mé pote ou otre...si vous voyez ce ke je ve dir! lol
alé o ciné , fR dé rencontre, ecouter de la zik, regarder la telé, ect...

Favourite Quote

le rock domine le rap sincline!
rapeur baissés lé yeu rockeur geuler en coeur!
Zapomnialem dopisac, gdyby jakis blogoslawiony czlowiek przetlumaczyl ten tekst, prosze mi go przyslac na adres: [email] To jest naprawde bardzo wazne.
i co? kto się podejmie? ;) a ja myslałam, że francuskiego się nie da przekaleczyc na podwórkowy- o, święta naiwności ;)
dlugo sie nie uczefrancuskiego....ale to jest chyba polfonetycznie napisane...
rzeczywiscie wskazane jest blaganie na kolanach :P
Hej ludziska :) Ucze sie francuskiego juz osmy rok, ale czegos takiego jeszcze nie widzialem :-D! To chyba jezyk emigrantow albo jakis dialekt bretońsko-normandzki ;), moze jest to jezyk mieszkancow Polinezji Francuskiej albo Gwadelupy? :-D
to jest fonetyczno-potocznie. wystarczy przeczytac głosno i powoli. bełkot młodziezowy to tego fr-anglo. a francuski to taki piękny jezyk :-/
Cześć jeśli masz ochote mnie lepiej poznac to jedyne co możesz zrobić do rusz swoja \"dupe\" i przyjedz je zjem cie. W każdym razie jestem facetem, który sie tym nie zajmuje.
Ulubione rzeczy:
Jeśli chodzi o muzyke słucham metalu, rocka, panku koniec !
Hobby i zainteresowania:
Wychodze z moim kumple lub innymi .... jeśli widzicie co chce powiedzieć
chodze do kina, czeste spotkania, słuchać muzyki, ogladać telewizji
Wszystko pieknie, tyle ze \"meuf\" to verlan od \"femme\" czyli twoj blad w tlumaczeniu dosyc zasadniczy...chociaz, jak mowil moj polonista : \"Nie liczy sie plec, liczy sie uczucie\" pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.