olimpiada 2007

Temat przeniesiony do archwium.
61-83 z 83
| następna
ja napisalam: "saurons" i "a pansé" ale jesli tak zdanie wygladalo to chyba powinnam dodac jakies "il" przed tym a pense, czy cos takiego ;p
oczywiscie a pEnsé (zastanawialam sie jeszcze czy nie dac futur proche, bo pewnie bylby lepszy...)
No i ja mam juz wyniki :) Wynik jak najbardziej pozytywny :)

Wyszlo razem 77 pkt :)
tez bym tyle chciala:P i tez bym chciala znac juz wynik:P
O jaa... zazdroszcze. Ja chyba nie bede wiedziala ile zdobylam punkow bo ja nie pisalam u siebie w szkole tylko w innej i nie sprawdza to moja nauczycielka :/
Eh, a moje wyniki dopiero jutro.............................. Mam nadzieję, że będzie dobrze:)
No i oczywiście gratulacje wszystkim, co już wiedzą, że przeszli do następnego etapu!!!:D
A ja jeszcze z takim pytankiem.
Une recreation to przerwa czy miejsce zabaw?
Ja zaznaczylem miejsce zabaw :)
przerwa...
I jak udało się przejść?:)
ja jestem zadowolona z perspektywy drugiego etapu Fakt, straciłam kilka punktów (faute d'inattention)co mnie NIESTETY dręczy .... ale koniec tych narzekać, trzeba powtarzać do drugiego etapu!!!
,,narzekań'' (piszę dziś jak pijana)
boze mam wyniki! 60 pkt. za zadania gramatyczne a za wypr. jeszcze nie wiem, tylko boje sie bo w pierwszym zadaniu zamiast "cocher" prawidlowa odp. zakreslalam w kuleczko i teraz mi to zaliczono ale boje sie zeby mi w krk tego nie odrzucili bo bym nie przeszla juz chyba (zalezy ile za wypr. by dali) jak myslicie nie beda sie czepiac do tego?
Są wyniki!!!:) Muszę przyznać, że nawet nieźle;p (88,5 pkt:)) I nawet nie zwaliłam tego zadania z czasami, którego najbardziej się bałam (dostałam te masymalne 15 punktów:D) Się cieszę, a nawet baaaaaaaaaaaaaardzo!!! La vie est belle:))
Baju Gratulacje :)
Merde!!!
Jak ja Wam zazdroszczę...


Znacie już wyniki;_ a ja czekam, czekam...
Mam nadzieję, ze tylko do jutra...

Oczywiście, gratulacje dla wszystkich. To kawał dobrej roboty;)
nie wiem czy sie znamy ale dziekuje :)
sorki Wera:P juz wiem kim jestes, slyszalam ze Ty tez i dziewczyny przeszlyscie :d wiec uderzamy na krk
Jak myślicie od ilu punktów się przechodzi? Mam 64,5 i jest wysłana ale tak sobie myślę, że to może nie wystarczeć... Nie wiecie jak było w poprzednich latach ;>?
tu passe ! le minimum fait 59 points:)
hej
ciekawa jestem ile etapow trzeba przejsc,zeby zostac finalista olimiapiady??:) po szkolnym jest wojewódzki,a potem ustny i finał??
Olimpiada sklada sie z nastepujacych etapow:
I etap - szkolny
II etap - okregowy
sklada sie z dwoch czesci:
1 - pisemny, jezeli sie zaliczy to jest
2 - ustny
III etap - centralny
Niestety sam udzial w centralnym nie gwarantuje zostania finalista. Otoz, nie zostaje sie finalista jezeli z ktorejs czesc finalu otrzymalo sie ocene niedostateczna :)

O, tak to wyglada ;p
no no widze,ze poprzeczka jest bdb wysoka...;/
no nareszcie sie dowiedzialam wynikow :DD przeszlam:DDD 79,5 pkt:)
Temat przeniesiony do archwium.
61-83 z 83
| następna