olimpiada - etap okręgowy ustny

Temat przeniesiony do archwium.
31-54 z 54
| następna
pisalem u Ciebie w szkole pierwszy etap.
a skad wiedziałes ze ja to ja?:)
a tak w ogole to gratuluje
Ty chyba krociutko sie uczysz prawda?
zerknalem na IP: wysłano z: *.bialap.cvx.ppp.tpnet.pl

dziekuje i na wzajem :).
tak, ok 1,5 roku. powazniesz sie przygotowujesz do ustnych?
wlasciwie to nie mozna powiedziec ze ja sie do czegos przygotowuje bo jeszcze nic nie zrobilam:( poza tym ze znalazlam pare ksiazek z tego spisu ale chyba w koncu musze sie za to zabrac bo ja normalnie zielona na razie jestem
a u Ciebie jak przygotowania??
a wiesz moze ile osob przeszlo z Lublina??
ja nie szukam tych ksiazek, i tak nie znajde ich na swoim zadupiu. bede korzystac z dostepnych zrodel. tez odwlekam to na ostatnia chwile. nie wiem jak to ugryzc.. :|

nie wiem ile osob przeszlo do lublina. w tamtym roku bylo to podobno 10 osob. ale zwaz ze poziom byl wyzszy. do warszawy wtedy przeszly 2.

nie wydaje mi sie zebym przeszedl, wiec powodzenia wszystkim
ojej to nie za dobrze
ja tez zycze powodzenia wszystkim
pozdrawiam
ja jestem z lublina no i przeszlam do warszawy :)
Nie wiecie, czy i jak można się odwoływać? Jestem z Lublina - tu na pisemnym dali mi 73 pkt i wysłali do Warszawy. Tam próg był podobno 70 pkt, a jednak nie przeszłam. To jak w końcu jest z tym progiem?
prog to jest dolna granica, do ktorej mozliwe jest, ze cie zakwalifikuja. jest po to zeby nie musieli wysylac do centrali wszystkich prac. ale w warszawie zbieraja prace z calej polski i ustalaja liste, przechodzi 40 najlepszych wynikow.a wiec mozna przekroczyc prog a niestety nie zakwalifikowac sie dalej - wszystko zalezy od tego jaka jest konkurencja.
yyy a skad Wy wiecie ile macie punktow
przeciez jest napisane ze takich informacji udzielaja dopiero po rozstrzygnieciu o_O
Teoretycznie, rzecz jasna, ale nam powiedzieli:) Ale np. terminów informowania o zakwalifikowaniu się do Warszawy też nie dotrzymują...
w tym roku nie dotrzymali bo podobno bardzo duzo prac do warszawy przyslali i mieli troche pracy tak przynamniej slyszalam
ja bylam na olimpiadzie z lublinie ;)
5 do ustnego przeszlo a ja wygralam :D
ja bylam na olimpiadzie z lublinie ;)
5 do ustnego przeszlo a ja wygralam :D
czy wiecie jakie pytania zadawali na okręgowym ustnym? np co do regions en France odp lptp
Kazda komisja jest inna moja np. pytan nie zadawala tylko, prezentacja ze tak to nazwe miala trwac 15 min et a +
[OLYMPIADE] 15 min miał trwać jeden temat np Germianl E. Zoli czy cała prezentacja LITERATURY FRANCUSKIEJ?
GERMINAL
ja w tamtym roku odpowiadalam w krk na UJ /proust, de gaulle, rewolucja
czas kiedy pytaja jest rozny i zalezy od humoru, tego co mowisz jednym slowem mozesz mowic 5 min i przerwa albo 15. Mowisz mowisz mowisz ew.jak zaczynasz gadac od rzeczy zaczynaja zadawac Ci pytania no i na koncu padaja zwykla 2 pytanie - jesli zna sie temat nie sa one super skomplikowane. Z mojego doswiadczenia wynika, ze najlepiej jest przygtowywac sie do odpowiedzi z literatury z polonista, przeczytac kilka madrych rozdzialow z teorii literatury, bo sorry ale jesli ktos mowi o bajkach LaFon. a nie wie co to za gatunek i na kim sie wzorowal to sie chyba minal z powolaniem. Historie okreslilabym jako loterie (chyba ze zmieni sie egzaminujaca osoba), a pytanie z wiedzy o francji wspolczesnej jest spoko bo jest bardzo mila pani z konsulatu, pytanie gratis jest banalne np. czy podroze ksztalca? generalnie dacie rade
pamiętacie przykładowe pytania do literatury albo historii Francji? PISZCIE!!!!
chyba sie jednak zmieni ta egzaminujaca osoba...;) "zmiana miejsca pracy" hehe
Temat przeniesiony do archwium.
31-54 z 54
| następna

 »

Pomoc językowa