opowiadanie o wakacjach

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Przepraszam, że w ogóle proszę o takie coś, ale czy ktoś by mi przetłumaczył poniższe opowiadanie na język francuski. Francuski to moja pięta achillesowa i niestety sama sobie nie poradze a pani od francuskiego jest bardzo wymagająca. To opowiadanie ma zawierać jedynie czas passé composé. dlatego, ze dopiero ten czas miałam.

Te wakacje spędziłam na połwyspie helskim w miejscowości Chałupy. Pojechałam tam pod namiot wraz z moimi znajomymi. Było bardzo goraco, cały czas świeciło słonce. Woda w morzu jak i zatoce była ciepła od promieni słonecznych, wiatr sprzyjał do windserfingu w wolnych chwilach opalałam się lub brałam w reke skima i szłam nad morze. Wieczory spędzałam w beach barze na pobliskim campingu. śiwtnie się bawiłam przez ten cały okres. nie mogę doczekać się następnych wakacji.
J'ai passé ces vacances sur la Presqu'île de Hel dans la localité Chałupy. J'y suis allée sous la tente avec mes amis. Il a fait très chaud, le soleil a brillé. L'eau dans la mer et dans le golfe a été chaude grâce aux rayons de soleil, le vent a favorisé le windsurfing. Pendant des moments libres, je me suis bronzée ou j'ai pris le skim à la main et je suis allée au bord de la mer. Les soirs, je les ai passés a beach bar sur un camping à côté. Je me suis très bien amusée pendant tout ce temps-la. J'ai hâte des vacances suivantes...
dziękuje. :)
mam takie pytanie..czy mógłbyś pomuc mi w napisaniu opowiadania o moich wakacjach po francusku.niestety jestem bardzo słaba z francuskiego i nie potrafie sobie z tym poradzić.Mniej więcej miało by to wyglądać tak:

Na początku byłam na działce gdzie spędziłam 2 tygodnie z moją rodziną.Później byłam na obozie sportowym na mazurach w Rucianym-Nida.Codziennie chodziliśmy na sale gimnastyczną i graliśmy w siatkówke,a w między czasie chodziliśmy na jezioro lub zwiedzaliśmy różne ciekawe miejsca.Nasępnie wyjechałam do Bułgarii gdzie się opalałam i pływałam w gorącym morzu.Wieczorami chodziłam do pobliskiego beach baru.

z góry dziękuje
Oto treść opowiadania:
Pewnego razu studentka chciała się zapisać w bibliotece
multimedialnej.Pracownik poprosił ją, aby dała mu dowód osobisty następnie
poprosił ją aby wypełniła formularz.Później poprosił ją o zdjęcie.Potem
studentka spytała pracownika ile to kosztuje.Odpowiedział jej, że dla
studentów jest za darmo.
Zacząłem sam pisać ale niezbyt dobrze:
Une fois une etudiante voudrait pour une inscription dans une mediatheque. Un
employe voudrait piece d'identite ensuite completez un formulaire. Demandez
des photos. Une etudiante demander et combien ca coute. Un employe repondre
c'est gratuit pour les etudiants.
Bardzo chciałbym aby ktoś mi to poprwił. Z góry dziękuję.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie