summer fille au pair 2013

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!
Nazywam się Sylwia i mam 20 lat. Obecnie studiuje nauczanie języka francuskiego na UW. Moim marzeniem jest wyjechać na wakacje (czerwiec-wrzesień) jako au pair do Francji. Chciałabym podszkolić język, poznać kulturę i życie w tym kraju - zarobienie pieniędzy gra tutaj zdecydowanie poboczną rolę. Bardzo lubię dzieci i myślę, że dzieci to wyczuwają, dlatego chętnie ze mną współpracują:) Jestem osobą bardzo uśmiechniętą, pozytywnie nastawioną do życia. Jeśli ktoś potrzebuje bądź zna rodzinę, która szuka takiej osoby jak ja to bardzo proszę o kontakt. Mój mail: [email]

Jeśli chcesz znaleźć francuską rodzinę, chyba lepiej nie tutaj... ale w agencji au pair..?
W agencji również się zapisałam, jednak dosyć ciężko jest dobrać rodzinę na same wakacje. Dlatego chciałam również spróbować tutaj, tym bardziej że na wielu forach dziewczyny piszą, że lepiej znaleźć rodzinę samemu niż przez agencję. Może jakaś polsko-francuska rodzina akurat na mnie natrafi, nic nie wiadomo.
edytowany przez sylwus93: 29 mar 2013
W Belgii też często takie oferty są.
Jasne. Kiedyś trafiła się oferta: wakacje z polsko-francuską rodziną, 3 miesiące pracy 24h/7 dni, wynagrodzenie: bilet z i do Polski. Interesowałoby Cię...? Agencja zapewnia ubezpieczenie, dni wolne, kurs francuskiego i kieszonkowe, więc... à toi de voir:)
Kontaktuj sie z siostrami w bagneux. one dostaja oferty z francji zwłaszcza jako au pair.swietne doswiadczenie.piszesz do nich na @ a one wysyłaja Ci formularz do wypełnienia.potem jedziesz do nich i one w ciagu 3 dni juz dla Ciebie cos maja. zazwyczaj wyjezdzasz z rodzina i pracujesz dla nich;)
wiadomo jako au pair kokosów nie zarobisz bo chodzi głównie zeby jezyk podszkolic.Siostra(szefowa) mowi po polsku takze mozna smiało z nia rozmawiac.
tu jest @ do nich
[email]
Dziękuję serdecznie:) Napewno spróbuje do nich napisać.
Temat przeniesiony do archwium.